12+
05 марта
...
прогноз на 5 дней
3 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Лисичанська міськрада допоможе приватизувати гуртожитки ТЕЦ.

01.12.2011 18:49
3522
0
Автор

Лисичанська міськрада допоможе приватизувати гуртожитки ТЕЦ.Лисичанська міськрада допоможе приватизувати гуртожитки ТЕЦ. Два житлових будинки, які ДП «Лисичанська ТЕЦ» збирається передати в комунальну власність, міська влада допоможе приватизувати мешканцям. Про це повідомила начальник житлового відділу управління по здійсненню політики Лисичанської міськради в області ЖКГ Марина Евдошенко. По її словами, держпідприємство не в змозі утримувати будови і звернулося до депутатів з проханням передати їх місту.
«Мова йде про гуртожиток і житловому будинку. Обидві будівлі знаходяться на вулиці Кірова. У них проживають працівники ТЕЦ », - розповіла Марина Евдошенко.
Вона додала, що будівлі давно не ремонтували і в даний час комунальники проводять огляд, щоб визначити наскільки критичний стан приміщень.
«Триповерховий гуртожиток імовірно було здано в експлуатацію в 1936-му році. Чому імовірно? Точної інформації про це в документації ми не знайшли. Природно, стан його не радує. Воно потребує поточного ремонту », - прокоментувала начальник відділу.
Першочерговим завданням вона вважає запобігання руйнування гуртожитку.
«У ньому проживають 86 чоловік, і мер міста Сергій Дунаєв наполягає на тому, щоб, незважаючи на вік гуртожитку, умови проживання були прийнятними», - сказала Евдошенко.
Начальник житлового відділу додала, що при бажанні мешканці можуть приватизувати кімнати в гуртожитку і квартири в житловому будинку.
В даний час в 60-квартирної п\'ятиповерхівці № 27 проживає 131 чоловік. З 58 кімнат триповерхового гуртожитку № 15, заселені - 49. Загальна площа будівель 4 тис. 864 кв. метра.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+