12+
05 декабря
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Лисичанський водоканал має намір відмовитися від хлорування води

06.12.2011, 23:29
3523
0
Автор

Лисичанський водоканал має намір відмовитися від хлорування води

Лисичанський водоканал має намір відмовитися від хлорування водиЛисичанський водоканал має намір відмовитися від хлорування води, повідомили  у прес-службі Лисичанської міськради. За словами заступника міського голови Анатолія Калашника, рідкий хлор для дезінфекції води замінять гіпохлоритом, так як суттєвими недоліками рідкого хлору вважаються підвищені вимоги до його перевезення та зберігання, а також потенційний ризик для здоров\'я.

«Гіпохлорит - це якісне дезінфікуючий засіб, який за багатьма показниками перевершує рідкий хлор. У першу чергу, речовина безпечна і не накопичується в організмі з такою інтенсивністю, як хлор.

Заміна рідкого хлору гіпохлоритом призводить до зниження виділень хлору в атмосферу, що є великим плюсом для навколишнього середовища », - підкреслив А. Калашник.

На думку заступника міського голови, ще одним з аргументів на користь гіпохлориту можна вважати зниження витрат на його транспортування: дезінфікуючий засіб виробляють з кухонної солі, яку видобувають на Донбасі.

«Програма заміни хлору на гіпохлорит підготовлена ​​і пройшла необхідні експертизи. Кошти вже отримані. Плануємо до кінця наступного року 4 насосні Лисичанська повністю перевести на використання гіпохлориту», - повідомив головний інженер «Лисичанськводоканала» Володимир Кузьмін. Він додав також, що використання гіпохлориту сьогодні - один з найбільш прогресивних методів дезінфекції води.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+