12+
05 марта
...
прогноз на 5 дней
5 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Лисичанськ і Попасна домовилися про співпрацю.

08.12.2011 02:03
3481
0
Автор

Лисичанськ і Попасна домовилися про співпрацю.Лисичанськ і Попасна домовилися про співпрацю. 6 грудня, в Попаснянської РДА було підписано Угоду про співпрацю між містом Лисичанськ, Попаснянським районною радою та Попаснянської РДА. Підписали його лисичанський міський голова Сергій Дунаєв, глава Попаснянської райдержадміністрації Валерій Волошинов та голова Попаснянського райради Микола Охрименко.

Метою угоди є об\'єднання зусиль сторін для вирішення пріоритетних завдань у сфері економіки, культури, освіти, охорони здоров\'я та інших суспільно значущих областях.

Глава Попаснянської районної державної адміністрації подякував Сергію Дунаєва за ініціативу про підписання угоди про співпрацю, підкресливши, що з усіх міст, розташованих на території району Лисичанськ першим виступив з такою пропозицією.

У свою чергу лисичанський міський голова зазначив, що підписання Угоди про співпрацю допоможе вирішити ряд загальних проблем громади нашого міста, а також Попаснянського райради та Попаснянської РДА.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+