12+
04 марта
...
доллар евро рубль РФ

Обласна влада допоможе реконструювати гуртожиток у Лисичанську.

22.12.2011 12:00
3474
0
Автор

Обласна влада допоможе реконструювати гуртожиток у Лисичанську

Обласна влада допоможе реконструювати гуртожиток у Лисичанську«Реконструкція гуртожитку - це важливий проект, і обласна влада в ньому допоможуть. Потрібно розуміти, що ці соціальні квартири там будуть в першу чергу для працівників сфери медицини та освіти », - зазначив голова облдержадміністрації Володимир Пристюк під час огляду реконструкції селища "стекольный" в Лисичанську.

За словами міського голови Лисичанська, Сергія Дунаєва, після відновлення виробництва на скляному заводі в 2009 році, місцева Обласна влада допоможе реконструювати гуртожиток у Лисичанськувлада взялася за розвиток інфраструктури селища. «Зараз ми проводимо ремонт доріг, які не ремонтувалися 20 років.

На ці цілі з держбюджету ми отримали 13 млн. грн., Також відновлюємо паркову зону, плануємо провести ремонт гуртожитку », - розповів Сергій Дунаєв.

Голова облдержадміністрації підтримав плани міського голови Лисичанська. «У цьому селищі живуть ті люди, які працюють на скляному заводі. Звичайно, ми повинні допомагати в благоустрої території і зробити сучасний житловий масив », - підкреслив Володимир Пристюк.

У цілому Володимир Пристюк подякував Сергія Дунаєва і зазначив, що задоволений тією роботою, яку проводять міська влада Лисичанська з розвитку міста.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+