12+
24 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Спиртне й швидкість - речі несумісні!

17.01.2012, 16:05
3310
0
Автор

Спиртне й швидкість - речі несумісні!Спиртне й швидкість - речі несумісні! Зранку 9-го січня працівниками Лисичанського райвідділу було виявлено автомобіль, що скоїв наїзд на дерево. Водія на місці не було. Міліціонери швидко встановили, власника машини, однак з\'ясувати, як відбулася аварія, не вдалося – двері в його будинок виявилися замкненими, на дзвінки він не відповідав.
   О третій годині дня хазяїн машини з\'явився сам і заявив, що поки він спав під впливом алкоголю, випитого напередодні, невідомий заволодів його автомобілем. Транспортний засіб було повернуто законному власникові, а незабаром працівниками міліції за скоєння даного злочину затримано двох молодих людей.

А починалася ця історія досить банально й буденно, не передвіщаючи ніяких сумних наслідків. Троє молодиків у місті Лисичанську, як звичайно, продовжуючи різдвяні святкування, восьмого січня зібралися в одного з товаришів за чарочкою. У принципі, нічого в цьому страшного й поганого немає, адже люди просто вирішили відпочити. Неабияк випивши, двоє друзів, уже зі злегка затуманеною свідомістю, побрели додому, а хазяїн квартири залишився в будинку. Однак на півшляху товариші відчули, що, як говориться: «душа розвернулася й звгортатися поки не збирається», а вимагає продовження веселощів. Із цією думкою друзі вирішили повернутися за стіл, з-за якого не дуже давно встали.

Повернувшись назад, вони побачили, що хазяїн квартири вже заснув. Зрозумівши, що колишнього спілкування не вийде, хлопці знайшли інший спосіб розважитися. Згадавши, що гараж, у якому стоїть автомобіль хазяїна марки КІА, не замкнений, в охмелілі голови прийшла, геніальна, на їхній погляд, думка: «А чому б не покататися?!». Вигнати авто з гаража не складало великих труднощів, тому що машина була не замкнена, та й ключ запалювання виявився неподалік. І от, переповнені відчуттям адреналіну в крові, але із притупленим почуттям відповідальності, молоді люди давили на акселератор. Рухаючися назустріч гострим відчуттям, друзі не впоралися із керуванням і в районі заводу гумовотехнічних виробів м. Лисичанська врізалися в дерево. Злякавшись наслідків, вони швидко зникли з місця події.

Протягом доби угонщиків було затримано за підозрою в вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 289 Кримінального Кодексу України «Незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене із проникненням у приміщення чи інше сховище. Тепер за свої протизаконні діяння молодим людям доведеться відповідати перед законом, а він передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.
   Так, безвідповідальність, посилена дебелою дозою алкоголю, призвела до несподіваного кримінального зиґзаґа в житті молодих людей.

Анастасія Пивоварова
Лисичанський МВ ГУМВС
України в Луганській області

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+