12+
25 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Правила виклику бригади швидкої медичної допомоги в місті Лисичанську.

27.01.2012, 19:26
3928
0
Автор

Правила виклику бригади швидкої медичної допомоги в місті Лисичанську.Правила виклику бригади швидкої медичної допомоги в місті Лисичанську.
 1. Екстрена медична допомога на території міста Лисичанська виявляється бригадами швидкої медичної допомоги дорослому та дитячому населенню незалежно від місця проживання та реєстрації, цілодобово, безкоштовно, поза лікувально-профілактичних установ.

2. Виклик Бригади здійснюється з телефону телефонної мережі загального користування шляхом набору номера 103 або при безпосередньому зверненні на Станцію.

3. При зверненні абонента за номером 103 диспетчер відповідає: «Швидка допомога»

Не рекомендується доручати дітям, викликати швидку медичну допомогу. Диспетчер має право першим припинити розмову, якщо звернення абонента не стосується надання екстреної медичної допомоги, попередивши про це абонемента.

Виклик вважається прийнятим в тому разі отримання диспетчером повних відповідей від абонемента на поставлені питання. Диспетчер повинен закінчити розмову, повторивши абонементу, адреса виклику, словами: «виклик прийнятий, чекайте швидку».

4. Екстрена медична допомога надається пацієнтам на підставі стандартів надання екстреної медичної допомоги, директивних і нормативних документів Міністерства охорони здоров\'я України.

5. Прибуття Бригади на виклик здійснюється в межах нормативу часу відповідно до директивними та нормативними документами Міністерства охорони здоров\'я України.

У першу чергу здійснюються виклики в громадські місця, на вулицю, підприємства, установи, навчальні заклади. Виклики в приватні приміщення здійснюються в міру їх надходження.

6. Станція приймає виклики для надання екстреної медичної допомоги у випадках:

    Втрати свідомості;
    Судом;
    Раптового порушення дихання;
    Раптового болю в області серця;
    Блювоті кров\'ю;
    Гострого болю в животі;
    При сильних кровотечах всіх видів;
    Всіх видів травм (поранення, переломи) вивихи, опіки, важкі удари, травми голови, т.д.);
    Ураження електричним струмом, блискавкою, тепловими ударами, переохлаждениями, асфіксії всіх видів (утоплення, попадання, сторонніх предметів у дихальні шляхи);
    Пошкодження при надзвичайних ситуаціях (ДТП, аварії на виробництві, стихійні лиха тощо);
    При ознаках всіх видів отруєння, укусах тварин, змій тощо;
    Порушення нормального перебігу вагітності (передчасні пологи, кровотечі тощо);
    Транспортування пацієнтів з інфекційними захворюваннями в лікувально-профілактичні заклади за викликом лікаря і за наявності медичних показань;
    Транспортування пацієнтів з дому, з амбулаторно-поліклінічних установ у стаціонари лікувально-профілактичних закладів винятково за викликом лікаря і за наявності медичних показань для екстреної госпіталізації (пацієнт потребує транспортування на ношах, в проведенні інтенсивної терапії під час транспортування, в супроводі медичних працівників). Медичний працівник, який викликає швидку допомогу, зобов\'язаний дочекатися Бригаду, завчасно оформити направлення на госпіталізацію та відповідні медичні документи.

7. Особи, які викликають Бригаду (пацієнт, родичі або інші особи) зобов\'язані:

    Отримати згоду пацієнта, який перебуває у свідомості на виклик Бригади;
    Чітко і правильно відповісти на всі питання диспетчера, який приймає виклик;
    Точно та достовірно описати скарги пацієнта;
    Повідомити, хто і з якого телефону викликає Бригаду;
    Назвати точну адресу виклику (вулицю, номер будинку і квартири, поверх, номер під\'їзду, а також код дверей під\'їзду).
    У випадках, коли особі, яка викликає Бригаду невідомо місце знаходження вулиці чи вдома - необхідно вказати загальні орієнтири та шляхи під\'їзду до місця виклику;
    Назвати прізвище, ім\'я, по батькові, стать, вік пацієнта. Якщо ці дані пацієнта невідомі, необхідно вказати його стать і орієнтовний вік;
    По можливості зустріти бригаду біля будинку чи під\'їзду;
    Забезпечити Бригаді безперешкодний доступ до пацієнта і створити необхідні умови для надання екстреної медичної допомоги;
    Створити необхідні умови для роботи Бригади для надання медичної допомоги в приміщенні (можливість вимити руки, дати чистий рушник, забезпечити якісне освітлення);
    Завчасно ізолювати домашніх тварин, які можуть ускладнити надання медичної допомоги пацієнту, а також можуть завдати шкоди здоров\'ю та майну медичних працівників Бригади;
    Сприяти у транспортуванні пацієнта до санітарного автомобілю;
    При транспортуванні пацієнта в лікувально-профілактичний заклад бажано мати при собі документи, що засвідчують його особу (паспорт, страховий поліс, медичну картку, виписку із стаціонару і т. д.);

Медичні працівники Бригади не зобов\'язані знімати в квартирі взуття.

8. У разі відмови від надання екстреної медичної допомоги до прибуття Бригади (пацієнту стало краще, медичної допомоги не потребує тощо) особа, яка здійснювала виклик, зобов\'язана повідомити про це диспетчера Станції.

9. Станція не несе відповідальності за виклику, які не могли бути своєчасно виконаними у випадках неправильного зазначення адреси абонементом, відсутності нумерації будинків, відсутності покажчиків вулиць, неподання інформації про наявність кодового замка під\'їзду, у разі несправності переговорних пристроїв (домофонів), заторів та перешкод на автодорогах і т.д.

10. У випадках, коли пацієнт недоступний для надання екстреної медичної допомоги (знаходиться у водоймі, на крижині, на висоті, в глибокій ямі, в колодязі, шахті, цистерні, затиснутий уламками транспортних засобів, будівельних конструкцій і т. д.). Бригада надає медичну допомогу тільки після прибуття аварійно-рятувальних служб, які повинні доставити пацієнта у безпечне для нього і Бригади місце. Пацієнт, його родичі або законні представники і оточуючі не мають права вимагати від працівників Бригади виконання ними своїх професійних обов\'язків у разі загрози їх здоров\'ю і життю до усунення цієї загрози аварійно-рятувальними службами або до прибуття працівників правоохоронних органів.

11. У випадках агресивної поведінки пацієнтів або оточуючих їх осіб, особливо тих, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп\'яніння, гострого психічного розладу і загрожують здоров\'ю або життю медичних працівників Бригади, надання медичної допомоги і транспортування пацієнтів здійснюється в присутності працівників правоохоронних органів.

12. Керівник Бригади на вимогу пацієнта (або його законного представника) зобов\'язаний дати інформацію в доступній формі про стан його здоров\'я, про лікувальні заходи та прогноз подальшого перебігу захворювання. Інформована угоду / відмову на проведення необхідної екстреної медичної допомоги та транспортування до лікувально-профілактичний заклад пацієнт (або його законний представник) повинен підтвердити підписом в карті виклику швидкої медичної допомоги. Екстрена медична допомога без згоди пацієнта (або його законного представника) виявляється у випадках, передбачених чинним законодавством України.

У разі якщо пацієнт не госпіталізовано в лікувально-профілактичний заклад після надання медичної допомоги керівник Бригади передає інформацію про пацієнта в амбулаторно-поліклінічний заклад для спостереження дільничним (сімейним) лікарем-терапевтом (педіатром).

13. Рішення про необхідність екстреного транспортування пацієнта за медичними показаннями в лікувально-профілактичні установи приймає керівник Бригади.

14. При транспортуванні в лікувально-профілактичний заклад пацієнта може супроводжувати тільки одна особа (родич або його законний представник) з дозволу керівника Бригади. У випадку транспортування дітей у віці до трьох років можливо супровід двох осіб.

Дітей до 18 років у разі транспортування в лікувально-профілактичний заклад обов\'язково повинен супроводжувати родич або його законний представник, або представник дитячого закладу, якщо він знаходиться на місці виклику.

15. Диспетчер, керуючись даними Правилами, має право відмовити в прийомі виклику і дати рекомендації до звернення у відповідні лікувально-профілактичні установи (поліклініку або інші лікувально-профілактичні установи). У разі необхідності індивідуального рішення нестандартної або конфліктної ситуації слід звертатися до старшого лікаря ЛССМП по телефону 7-03-13

16. Особи, які висловлюють щодо диспетчера, медичного працівника Бригади образи, погрози або виконали хуліганські дії, завдали шкоди його здоров\'ю або майну, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством України. Згідно зі ст. 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення завідомо неправдивий виклик швидкої допомоги тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

17. Зі зверненнями, відгуками, заявами, подяками та пропозиціями про роботу Станції громадяни можуть звертатися до головного лікаря ЛССМП по телефону 7-06-20 або старшому лікарю ЛССМП по телефону 7-03-13.

Адміністрація Лисичанська станції швидкої медичної допомоги

Головний лікар Меркулов С.І.

Старший лікар Галуненко Т.З

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+