12+
24 июля
...
прогноз на 5 дней
27 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Як уникнути обмороження

28.01.2012 22:26
5758
0
Автор

Як уникнути обмороження. У зв\'язку з різким зниженням температури повітря курси цивільної оборони міста попереджають населення про небезпеку обмороження. Обмороження можуть виникнути при тривалому впливі холоду на різні частини тіла. Найчастіше піддаються впливу холоду кінцівки (95%), а також ніс, вуха, щоки. Причини, що сприяють обмороженню - довге перебування на морозі, висока вологість повітря, сильний вітер, порушення кровообігу (тісне взуття, нерухомість). Небезпечний мороз для ослаблених, стомлених, голодних, хворих людей. Легко піддаються впливу холоду особи в стані алкогольного сп\'яніння. При впливі холоду порушується кровообіг шкіри і тканин. Рух на холоді (ходьба, біг) посилює кровообігу, зігріває тіло, протидіє шкідливому впливу холоду. Як можна уникнути обмороження: загартовуйте поступово організм і привчайте його до холоду: ранкова фізична зарядка, повітряні ванни, заняття спортом. Це має велике значення у профілактиці обморожень; містіть взуття постійно в справному стані і сухою. Взуття не повинна стискати ногу; будьте уважні до одягу. Одяг повинен бути щільною, легкої і не утрудняти рухів; змастіть обличчя і руки несолоним салом, риб\'ячим жиром або жирним кремом у морозну, а особливо, у вітряну погоду; рухайтеся, рух на холоді підсилює кровообіг і сприяє зігрівання тіла; не торкатися до металевих предметів оголеною шкірою в морозну погоду, це може викликати сильне обмороження; збираючись на вулицю в лютий мороз, слід добре утеплити своє взуття. Папір погано пропускає тепло. Тому оберніть папером ноги, руки, а поверх одягніть шкарпетки, рукавички, рукавиці. Папером можна утеплити і тіло, підклавши її під майку або сорочку. Якщо паперу немає - може стати в нагоді поліетиленовий чи целофановий пакет. Перша медична допомога при обмороженнях: помістіть постраждалого з будь-яким видом обмороження в тепле місце; дайте потерпілому гарячий чай, каву або вино; розітріть щоки, ніс, вуха, якщо вони побіліли чистою рукою до почервоніння і появи поколювання; розітріть обморожену частину тіла спиртом, горілкою або одеколоном. Якщо їх немає, то розтирайте м\'якою рукавичкою, хутряним комірцем чи сухою фланеллю. Пам\'ятайте! При обмороженні вушних раковин, носа, щік ні в якому разі не розтирайте їх снігом. Це ще більше охолоджує тіло і шкіра ушкоджується дрібними кристалами льоду, що може згодом призвести до нагноєння. змусите потерпілого під час розтирання намагатися рухати ушкодженою кінцівкою; розтирання заборонено, якщо з\'явилася припухлість обмороженого місця або пухирі. Покладіть на обморожене місце пов\'язку з товстим шаром вати, укладіть кінцівку вище і доставте постраждалого до лікаря. Вибач І.В., завідуюча курсами ГО м.ЛисичанськЯк уникнути обмороження. У зв\'язку з різким зниженням температури повітря курси цивільної оборони міста попереджають населення про небезпеку обмороження.

Обмороження можуть виникнути при тривалому впливі холоду на різні частини тіла. Найчастіше піддаються впливу холоду кінцівки (95%), а також ніс, вуха, щоки. Причини, що сприяють обмороженню - довге перебування на морозі, висока вологість повітря, сильний вітер, порушення кровообігу (тісне взуття, нерухомість). Небезпечний мороз для ослаблених, стомлених, голодних, хворих людей. Легко піддаються впливу холоду особи в стані алкогольного сп\'яніння.

При впливі холоду порушується кровообіг шкіри і тканин. Рух на холоді (ходьба, біг) посилює кровообігу, зігріває тіло, протидіє шкідливому впливу холоду.

Як можна уникнути обмороження:

    загартовуйте поступово організм і привчайте його до холоду: ранкова фізична зарядка, повітряні ванни, заняття спортом. Це має велике значення у профілактиці обморожень;
    містіть взуття постійно в справному стані і сухою. Взуття не повинна стискати ногу;
    будьте уважні до одягу. Одяг повинен бути щільною, легкої і не утрудняти рухів;
    змастіть обличчя і руки несолоним салом, риб\'ячим жиром або жирним кремом у морозну, а особливо, у вітряну погоду;
    рухайтеся, рух на холоді підсилює кровообіг і сприяє зігрівання тіла;
    не торкатися до металевих предметів оголеною шкірою в морозну погоду, це може викликати сильне обмороження;
    збираючись на вулицю в лютий мороз, слід добре утеплити своє взуття. Папір погано пропускає тепло. Тому оберніть папером ноги, руки, а поверх одягніть шкарпетки, рукавички, рукавиці. Папером можна утеплити і тіло, підклавши її під майку або сорочку. Якщо паперу немає - може стати в нагоді поліетиленовий чи целофановий пакет.

Перша медична допомога при обмороженнях:

    помістіть постраждалого з будь-яким видом обмороження в тепле місце;
    дайте потерпілому гарячий чай, каву або вино;
    розітріть щоки, ніс, вуха, якщо вони побіліли чистою рукою до почервоніння і появи поколювання;
    розітріть обморожену частину тіла спиртом, горілкою або одеколоном. Якщо їх немає, то розтирайте м\'якою рукавичкою, хутряним комірцем чи сухою фланеллю.

Пам\'ятайте! При обмороженні вушних раковин, носа, щік ні в якому разі не розтирайте їх снігом. Це ще більше охолоджує тіло і шкіра ушкоджується дрібними кристалами льоду, що може згодом призвести до нагноєння.

    змусите потерпілого під час розтирання намагатися рухати ушкодженою кінцівкою;
    розтирання заборонено, якщо з\'явилася припухлість обмороженого місця або пухирі. Покладіть на обморожене місце пов\'язку з товстим шаром вати, укладіть кінцівку вище і доставте постраждалого до лікаря.

Вибач І.В., завідуюча курсами ГО м.Лисичанськ

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+