12+
09 июня
...
прогноз на 5 дней
24 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Як уникнути обмороження

28.01.2012, 22:26
5838
0
Автор

Як уникнути обмороження. У зв\'язку з різким зниженням температури повітря курси цивільної оборони міста попереджають населення про небезпеку обмороження. Обмороження можуть виникнути при тривалому впливі холоду на різні частини тіла. Найчастіше піддаються впливу холоду кінцівки (95%), а також ніс, вуха, щоки. Причини, що сприяють обмороженню - довге перебування на морозі, висока вологість повітря, сильний вітер, порушення кровообігу (тісне взуття, нерухомість). Небезпечний мороз для ослаблених, стомлених, голодних, хворих людей. Легко піддаються впливу холоду особи в стані алкогольного сп\'яніння. При впливі холоду порушується кровообіг шкіри і тканин. Рух на холоді (ходьба, біг) посилює кровообігу, зігріває тіло, протидіє шкідливому впливу холоду. Як можна уникнути обмороження: загартовуйте поступово організм і привчайте його до холоду: ранкова фізична зарядка, повітряні ванни, заняття спортом. Це має велике значення у профілактиці обморожень; містіть взуття постійно в справному стані і сухою. Взуття не повинна стискати ногу; будьте уважні до одягу. Одяг повинен бути щільною, легкої і не утрудняти рухів; змастіть обличчя і руки несолоним салом, риб\'ячим жиром або жирним кремом у морозну, а особливо, у вітряну погоду; рухайтеся, рух на холоді підсилює кровообіг і сприяє зігрівання тіла; не торкатися до металевих предметів оголеною шкірою в морозну погоду, це може викликати сильне обмороження; збираючись на вулицю в лютий мороз, слід добре утеплити своє взуття. Папір погано пропускає тепло. Тому оберніть папером ноги, руки, а поверх одягніть шкарпетки, рукавички, рукавиці. Папером можна утеплити і тіло, підклавши її під майку або сорочку. Якщо паперу немає - може стати в нагоді поліетиленовий чи целофановий пакет. Перша медична допомога при обмороженнях: помістіть постраждалого з будь-яким видом обмороження в тепле місце; дайте потерпілому гарячий чай, каву або вино; розітріть щоки, ніс, вуха, якщо вони побіліли чистою рукою до почервоніння і появи поколювання; розітріть обморожену частину тіла спиртом, горілкою або одеколоном. Якщо їх немає, то розтирайте м\'якою рукавичкою, хутряним комірцем чи сухою фланеллю. Пам\'ятайте! При обмороженні вушних раковин, носа, щік ні в якому разі не розтирайте їх снігом. Це ще більше охолоджує тіло і шкіра ушкоджується дрібними кристалами льоду, що може згодом призвести до нагноєння. змусите потерпілого під час розтирання намагатися рухати ушкодженою кінцівкою; розтирання заборонено, якщо з\'явилася припухлість обмороженого місця або пухирі. Покладіть на обморожене місце пов\'язку з товстим шаром вати, укладіть кінцівку вище і доставте постраждалого до лікаря. Вибач І.В., завідуюча курсами ГО м.ЛисичанськЯк уникнути обмороження. У зв\'язку з різким зниженням температури повітря курси цивільної оборони міста попереджають населення про небезпеку обмороження.

Обмороження можуть виникнути при тривалому впливі холоду на різні частини тіла. Найчастіше піддаються впливу холоду кінцівки (95%), а також ніс, вуха, щоки. Причини, що сприяють обмороженню - довге перебування на морозі, висока вологість повітря, сильний вітер, порушення кровообігу (тісне взуття, нерухомість). Небезпечний мороз для ослаблених, стомлених, голодних, хворих людей. Легко піддаються впливу холоду особи в стані алкогольного сп\'яніння.

При впливі холоду порушується кровообіг шкіри і тканин. Рух на холоді (ходьба, біг) посилює кровообігу, зігріває тіло, протидіє шкідливому впливу холоду.

Як можна уникнути обмороження:

    загартовуйте поступово організм і привчайте його до холоду: ранкова фізична зарядка, повітряні ванни, заняття спортом. Це має велике значення у профілактиці обморожень;
    містіть взуття постійно в справному стані і сухою. Взуття не повинна стискати ногу;
    будьте уважні до одягу. Одяг повинен бути щільною, легкої і не утрудняти рухів;
    змастіть обличчя і руки несолоним салом, риб\'ячим жиром або жирним кремом у морозну, а особливо, у вітряну погоду;
    рухайтеся, рух на холоді підсилює кровообіг і сприяє зігрівання тіла;
    не торкатися до металевих предметів оголеною шкірою в морозну погоду, це може викликати сильне обмороження;
    збираючись на вулицю в лютий мороз, слід добре утеплити своє взуття. Папір погано пропускає тепло. Тому оберніть папером ноги, руки, а поверх одягніть шкарпетки, рукавички, рукавиці. Папером можна утеплити і тіло, підклавши її під майку або сорочку. Якщо паперу немає - може стати в нагоді поліетиленовий чи целофановий пакет.

Перша медична допомога при обмороженнях:

    помістіть постраждалого з будь-яким видом обмороження в тепле місце;
    дайте потерпілому гарячий чай, каву або вино;
    розітріть щоки, ніс, вуха, якщо вони побіліли чистою рукою до почервоніння і появи поколювання;
    розітріть обморожену частину тіла спиртом, горілкою або одеколоном. Якщо їх немає, то розтирайте м\'якою рукавичкою, хутряним комірцем чи сухою фланеллю.

Пам\'ятайте! При обмороженні вушних раковин, носа, щік ні в якому разі не розтирайте їх снігом. Це ще більше охолоджує тіло і шкіра ушкоджується дрібними кристалами льоду, що може згодом призвести до нагноєння.

    змусите потерпілого під час розтирання намагатися рухати ушкодженою кінцівкою;
    розтирання заборонено, якщо з\'явилася припухлість обмороженого місця або пухирі. Покладіть на обморожене місце пов\'язку з товстим шаром вати, укладіть кінцівку вище і доставте постраждалого до лікаря.

Вибач І.В., завідуюча курсами ГО м.Лисичанськ

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+