12+
08 июня
...
прогноз на 5 дней
25 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У Лисичанську затвердили міську цільову програму «Цукровий діабет»

31.01.2012, 12:37
3916
0
Автор

У Лисичанську затвердили міську цільову програму «Цукровий діабет»У Лисичанську затвердили міську цільову програму «Цукровий діабет». На черговій сесії Лисичанської міської ради, яка відбулася 27 січня, депутати затвердили міську цільову програму «Цукровий діабет» на 2012-2013 роки.

Доповідав з даного питання начальник управління охорони здоров\'я Лисичанської міської ради Олександр Судьенков повідомив, що на 1 грудня 2011 року в місті зареєстровано 2 149 хворих на цукровий діабет, при чому їх кількість щороку зростає в середньому на 200 осіб. Крім того, Олександр Володимирович відзначив тенденцію до збільшення кількості інсулінозалежних хворих.

У той же час, начальник управління охорони здоров\'я наголосив: «У випадку з цукровим діабетом при регулярному вживанні хворими в правильному дозуванні підібраних сучасних медичних препаратів, якість життя хворих нічим не відрізняється від якості життя інших людей». Таким чином, обов\'язковою умовою ефективного лікування хворих є безперебійне забезпечення їх сучасними лікарськими засобами.

Метою програми є підвищення ефективності міських заходів, спрямованих на профілактику, діагностику і лікування хворих на цукровий діабет; запобігання і зниження рівня захворюваності на цукровий діабет, його ускладненнями, а також завданих ними інвалідності і смертності, збільшення тривалості та поліпшення якості життя хворих шляхом підвищення рівня медичної допомоги , а також її доступності.

У результаті реалізації програми очікується: підвищення рівня компенсації цукрового діабету, зменшення кількості ускладнень, зумовлених захворюванням на цукровий діабет, зменшення кількості випадків госпіталізації дітей у важкому стані гліпоглікеміческом; зниження рівня первинного виходу на інвалідність (насамперед хворих працездатного віку) внаслідок ускладнень, зумовлених захворюванням цукровий діабет.

Для реалізації програми передбачено 3 340,11 тис. грн. В якості основного джерела фінансування визначено міський бюджет, в той же час передбачена можливість фінансування з інших джерел.
Повідомляє:
Відділ зв\'язків з громадськістю Лисичанської міської ради

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+