12+
28 февраля
...
прогноз на 5 дней
0 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

У Донбасі вже замерзло 32 особи

31.01.2012 13:37
3059
0
Автор

У Донбасі вже замерзло 32 особиУ Донбасі вже замерзло 32 особи Як повідомляє джерело, виходячи з тривожної інформації, що надходить в останні дні на гарячу лінію Уповноваженого з прав людини, Омбудсман Ніна Карпачова акцентує увагу на необхідності прийняття органами влади невідкладних додаткових заходів щодо забезпечення належного рівня теплопостачання у житлові будинки, установи освіти, охорони здоров\'я, інші об\'єкти соціальної сфери.


За повідомленнями ЗМІ, які підтверджуються і офіційними даними, від переохолодження на Донеччині та Луганщині вже загинуло 32 людини, переважно - особи без певного місця проживання.


Як повідомили кіду в прес-службі Омбудсмана, результати моніторингу Уповноваженого з прав людини свідчать, що в багатьох регіонах не зроблені належні висновки з гіркого досвіду попередніх років, коли мороз також забирав життя десятків людей. Особливу стурбованість викликає низька ефективність заходів, спрямованих на захист бездомних громадян.


На думку Омбудсмана, слід використовувати «кращий досвід роботи центрів обліку безпритульних громадян.

Уповноважений з прав людини вважає, що необхідно передбачити надання тимчасового соціального житла сім\'ям з дітьми та вагітним жінкам, які не мають постійного місця проживання. Підтримуючи звернення Міністра надзвичайних ситуацій Віктора Балоги про створення пунктів обігріву і харчування для безпритульних громадян, Омбудсман наголошує, що такі пункти повинні працювати в кожному місті та селі.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+