12+
04 марта
...
доллар евро рубль РФ

Місцева влада м. Рубіжне поки відмовилися підвищувати тариф на воду

02.02.2012 17:33
3293
0
Автор

Місцева влада м. Рубіжне поки відмовилися підвищувати тариф на водуМісцева влада м. Рубіжне поки відмовилися підвищувати тариф на воду. У Рубіжному не підвищили тарифи на водопостачання та водовідведення. Хоча ситуація з комунальним підприємством "Рубіжне ВУВКГ" залишається складною. Воно є банкрутом.

   Комунальне підприємство «Рубіжанське ВУВКГ» зажадало від міської влади затвердити новий тариф на воду, який склав би 13 грн. за 1 кубометр, замість діючого сьогодні - 7 грн. 86 коп.

Для розгляду обгрунтованості тарифу була створена спеціальна комісія, яка вивчила ситуацію в Рубіжному і рекомендувала підвищити тариф на воду не до 13 грн., Як вимагали комунальники, а до 10 грн. за кубометр.

Проте мер Рубіжного Костянтин Козюберда, вивчивши та проаналізувавши платоспроможність жителів міста, поки відмовився підвищувати тарифи. Тариф залишився без зміни. Хоча Кость Григорович, з іншого боку, визнав і складність статус-кво міськводоканалу, який, по суті, вже є банкрутом, не виключивши можливість перегляду в найближчому майбутньому все-таки тарифів.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+