12+
31 мая
...
прогноз на 5 дней
16 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У Лисичанську затримана шайка розбійників

09.02.2012, 12:45
3486
0
Автор

У Лисичанську затримана шайка розбійників.У Лисичанську затримана шайка розбійників. Нещодавно до чергової частини Лисичанського міського відділу міліції звернувся житель міста, який повідомив, що в листопаді минулого року троє невідомих скоїли стосовно нього розбійний напад.

З подальшої розмови із заявником правоохоронці встановили, що в той нещасливий вечір чоловік повертався з роботи. Проходячи через парк він зауважив компанію з трьох молодих людей, які відпочивали неподалік. Помітивши самотньо йде чоловіка, хлопці підійшли до нього і без будь-яких причин стали наносити удари. Потім, прихопивши з собою належить чоловікові мобільний телефон, зникли з місця злочину.

На жаль, потерпілий не став повідомляти про те, що трапилося в правоохоронні органи відразу ж після події. І лише через кілька місяців, усвідомивши, що поки він мовчить, злочинці гуляють на свободі і можливо продовжують свою злочинну діяльність, потерпілий таки написав заяву в міліцію.

Незважаючи на досить тривалий відрізок часу між моментом вчинення вищевказаного злочину і часом, коли про нього стало відомо співробітникам Лисичанського міськвідділу міліції, протягом доби вдалося встановити особи зловмисників, які скоїли даний розбійний напад і затримати їх.

В даний час за даним фактом порушено кримінальну справу за ст. 187 (розбій) КК України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

В ході досудового слідства було також встановлено, що один із співучасників даного злочину раніше вже мав не одну судимість. Через два дні після скоєння даного розбою, залишаючись безкарним, цей же зловмисник скоїв пограбування жінки, привласнивши її золоті вироби. Адже, цього могло й не статися, звернися потерпілий одразу ж в міліцію.

Несвоєчасне звернення до правоохоронних органів, є помилкою багатьох людей, що постраждали від рук злочинців, так як не залишає можливості працівникам міліції затримати зловмисників по гарячих слідах.

Тому, шановні громадяни, якщо ви стали жертвою злочину або мимовільним свідком такого, негайно повідомте про те, що трапилося в найближче відділення міліції або за телефоном 102. Так ви вбережете себе, своїх рідних і близьких, а також інших людей від гіркої долі жертви злочинця, а може і врятуєте таким чином чиєсь життя. Кожен, хто порушив закон, повинен відповісти за скоєне.

Анастасія Пивоварова, Лисичанський МВ ГУМВС України в Луганській області

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+