12+
08 марта
...
прогноз на 5 дней
-0 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Директор КП «Лисичанськтепломережа» пояснив ситуацію з виплатою заробітної плати на підприємстві.

09.02.2012 12:57
3859
0
Автор

Директор КП «Лисичанськтепломережа» пояснив ситуацію з виплатою заробітної плати на підприємствіДиректор КП «Лисичанськтепломережа» пояснив ситуацію з виплатою заробітної плати на підприємстві. Заборгованість по заробітній платі перед працівниками КП «Лисичанськтепломережа» протягом 2011 року знизилася на 434,1 тис. грн. Про це повідомила на засіданні виконавчого комітету Лисичанської міської ради заступник начальника УТСЗ Юліана Гасанбекова.

Як пояснив директор КП Андрій Панаїт, повністю ліквідувати заборгованість із заробітної плати та забезпечувати її своєчасну виплату не дає відсутність достатніх коштів на розрахунковому рахунку підприємства.

Однією з причин дефіциту коштів є спецрахунок, через який НАК «Нафтогаз Україна» автоматично зараховує на сплату боргу за газ значний відсоток грошових надходжень підприємства. «У жовтні доведений відсоток перерахувань за газ склав 100%, в грудні - 56%», - зазначив Андрій Панаїт.

У той же час, Андрій Вікторович підкреслив, що в цілому за рік з залишалися після розподілу по спецрахунку коштів, на заробітну плату з відрахуваннями були направлені 78%. Решта фінанси підприємства направлялися на технологічні цілі.

Ще одним важливим фактором, що впливає на ситуацію з виплатою заробітної плати на підприємстві, директор КП «Лисичанськтепломережа» назвав високу дебіторську заборгованість підприємства. Як повідомив Андрій Панаїт, із загальної суми заборгованості (а це 35 886,2 тис. грн.) Левову частку (34 520,5 тис. грн.) Складають борги населення. Крім того, в числі великих боржників підприємства ВАТ «Лисичанськвугілля» (400,9 тис. грн.) І ВАТ «Лисичанський завод ГТВ» (612,8 тис. грн.).
Повідомляє:
відділ внутрішньої політики Лисичанської міськради

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+