6+
25 февраля
...
прогноз на 5 дней
-2 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

У Лисичанську в березні закінчиться реорганізація податкової служби.

09.02.2012 13:12
3556
0
Автор

У Лисичанську в березні закінчиться реорганізація податкової служби.У Лисичанську в березні закінчиться реорганізація податкової служби. Податкова служба в Україну продовжує реорганізацію. Так, за інформацією Олександра Клименко, голови ДПСУ, першим реформували центральний апарат. "На базі 35 департаментів та управлінь створено 22 структурних підрозділи. Таким чином ми уникнули дублювання функцій і значно оптимізували свою роботу", - повідомив глава податкової служби.

Йде реорганізація територіальних підрозділів. Кількість податкових інспекцій скорочено на 81 і складе 374 інспекції. Державні податкові адміністрації в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі реорганізовані в державні податкові служби.
Відбулося скорочення кількості службовців.
"Ми сьогодні завершуємо формування такого податкового відомства, яке здатне оновлюватися перманентно. Не потребуючи при цьому в« технологічних паузах », - сказав Олександр Клименко.
За словами голови комісії з проведення реорганізації ДПІ у м. Лисичанську Олександра Легкова, у місті процес реорганізації повинен закінчитися на початку березня. За цей час відбудеться оптимізація чисельності службовців і формування відділів.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

6+