12+
09 марта
...
прогноз на 5 дней
-3 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

Яким буде покарання за скоєний тяжкий злочин

14.02.2012 19:02
4387
0
Автор

Яким буде покарання за скоений тяжкий злочин   Яким буде покарання за скоєний тяжкий злочин? У п\'ятницю, 10 лютого, о 8-й ранку до чергової частини Лисичанського міського відділу міліції надійшло повідомлення, що в одному з приватних приміщень, в районі Центрального ринку, в якому начебто розташований зал гральних автоматів, було знайдено труп 33-річної жінки з ознаками насильницької смерті.

   В результаті оперативно-розшукових заходів працівниками міліції було затримано двох молодих людей 19 та 21 років раніше не судимих уродженців селища Бараниківка Кремінського району. Один з них навчався та проживав у Рубіжному, другий, ніде не працюючий, у Лисичанську.

   Вони задушили жінку, яка працювала сторожем у гральному закладі, та викрали 3 тис. 200 грн.  За статтею 115 ч.2 Карного кодексу України "Здійснення навмисного вбивства з корисною метою" порушено кримінальну справу. За скоєний злочин вбивці можуть отримати строк від 10 років до довічного ув\'язнення. Вони залишили сиротою однорічну дитинку."

"Лисичанск Инфо"

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+