12+
07 марта
...
прогноз на 5 дней
1 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

РубІжани краще всіх стріляли

05.03.2012 17:23
3143
0
Автор

РубІжани краще всіх стрілялиРубІжани краще всіх стріляли в Сєвєродонецьку, в тирі "Спартак". У Сєвєродонецькому тирі «Спартак» пройшла відкрита першість м. Сєвєродонецьк з кульової стрільби. Організатори змагань запросили до участі в змаганнях юних спортсменів сусідніх міст - Лисичанськ, Кремінна та Рубіжне. Відділ у справах сім\'ї, молоді та спорту Рубіжанської міської ради запропонував подати на змаганнях ород команді спеціалізованої загальноосвітньої школи № 10, успішно виступала останні три роки на обласному фіналі військово-спортивної гри «Зірниця» (військовий керівник І.В.Ковтуненко).


Тренерську та методичну допомогу при підготовці юних спортсменів до змагань надав начальник стадіону «Хімік» Міського центру фізичної культури і спорту, майстер спорту СРСР з кульової стрільби Володимир Миколайович Буянов. Велику організаційну підтримку команді надала адміністрація школи (директор С.Е.Морозко).

Тренування з досвідченим наставником для хлопців не пройшли даром. Всі нагороди в особистих першостях серед хлопчиків і дівчаток завоювали Рубіжанський стрілки, не залишивши жодних шансів спортсменам з інших міст. На п\'єдестал пошани піднялися рубежане: Іванова Ольга і Соловйов Родіон (обидва ІІІ місце), Прокіпчук Надія і Козлов Олексій (обидва ІІ місце). Пам\'ятними медалями за І місце нагороджено Калиниченко Анна (99 очок) і Мазурець Сергій (показав абсолютний результат - 100 очок із 100). Закономірний підсумок змагань - загальнокомандне перемога ... Кубок переможця змагань «поїхав" в Рубіжне.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+