12+
08 декабря
...
прогноз на 5 дней
-5 oC небольшой снег
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

РубІжани краще всіх стріляли

05.03.2012, 17:23
3247
0
Автор

РубІжани краще всіх стрілялиРубІжани краще всіх стріляли в Сєвєродонецьку, в тирі "Спартак". У Сєвєродонецькому тирі «Спартак» пройшла відкрита першість м. Сєвєродонецьк з кульової стрільби. Організатори змагань запросили до участі в змаганнях юних спортсменів сусідніх міст - Лисичанськ, Кремінна та Рубіжне. Відділ у справах сім\'ї, молоді та спорту Рубіжанської міської ради запропонував подати на змаганнях ород команді спеціалізованої загальноосвітньої школи № 10, успішно виступала останні три роки на обласному фіналі військово-спортивної гри «Зірниця» (військовий керівник І.В.Ковтуненко).


Тренерську та методичну допомогу при підготовці юних спортсменів до змагань надав начальник стадіону «Хімік» Міського центру фізичної культури і спорту, майстер спорту СРСР з кульової стрільби Володимир Миколайович Буянов. Велику організаційну підтримку команді надала адміністрація школи (директор С.Е.Морозко).

Тренування з досвідченим наставником для хлопців не пройшли даром. Всі нагороди в особистих першостях серед хлопчиків і дівчаток завоювали Рубіжанський стрілки, не залишивши жодних шансів спортсменам з інших міст. На п\'єдестал пошани піднялися рубежане: Іванова Ольга і Соловйов Родіон (обидва ІІІ місце), Прокіпчук Надія і Козлов Олексій (обидва ІІ місце). Пам\'ятними медалями за І місце нагороджено Калиниченко Анна (99 очок) і Мазурець Сергій (показав абсолютний результат - 100 очок із 100). Закономірний підсумок змагань - загальнокомандне перемога ... Кубок переможця змагань «поїхав" в Рубіжне.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+