12+
04 марта
...
доллар евро рубль РФ

У квітні шахта ім. Д.Ф. Мельникова почне освоювати китайські інвестиції.

20.03.2012 13:29
3170
0
Автор

   У квітні шахта ім. Д.Ф. Мельникова почне освоювати китайські інвестиціїУ квітні шахта ім. Д.Ф. Мельникова почне освоювати китайські інвестиції. Уже з квітня шахта ім. Д.Ф. Мельникова ВАТ «Лисичанськвугілля» почне освоювати інвестиції, надані Державним банком розвитку КНР. Про це в інтерв\'ю журналістам розповів міський голова Лисичанська Сергій Дунаєв. Він уточнив, що реалізація пілотного проекту на шахті, для якого передбачені ці кошти, є спільною заслугою командної роботи - керівництва підприємства «Лисичанськвугілля», Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, органів місцевого самоврядування.

 «І $ 85 млн., які надійдуть підприємству, я вважаю, будуть потужним стимулом до його розвитку і дозволять вийти на 1 млн. тонн видобутку вугілля на рік», - підкреслив Сергій Дунаєв.

 Нагадаємо, що раніше між ВАТ «Лисичанськвугілля» і науково-технологічною компанією «Тяньди» підписано угоду про технічне переоснащення та модернізації шахти ім. Д.Ф.Мельнікова (ВАТ «Лисичанськвугілля»). Угода була підписана під час візиту в Україну Голови КНР Ху Цзіньтао.

 До речі, ще на початку січня 2012 року державна банк Китаю Chinа Development Ban надав ВАТ «Лисичанськвугілля» довгостроковий кредит у розмірі $ 85 млн. на реконструкцію і модернізацію шахт.
Лисичанск Инфо

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+