12+
23 марта
...
прогноз на 5 дней
11 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Бойко врятує Лисичанський НПЗ ресурсами «Нафтогазу»

21.03.2012, 20:00
3631
0
Автор

Бойко врятує Лисичанський НПЗ ресурсами «Нафтогазу»Бойко врятує Лисичанський НПЗ ресурсами «Нафтогазу». Міністерство енергетики та вугілля готує постанову уряду про переробку 1 млн. тонн нафти, що належить «Нафтогазу України» на потужностях Лисичанського НПЗ («Лінік»). Про це заявив керівник департаменту Міненерговугілля Костянтин Бородін, повідомляє «Дзеркало тижня».
  
«У держструктур є позитивний досвід роботи на Лисичанському НПЗ. Тому саме цей завод розглядається як можлива база для переробки нафти з ресурсу «Нафтогазу», - сказав він.
  
Нафта планується переробити протягом трьох місяців. «Якщо ця робота буде успішною для« Нафтогазу », в тому числі з фінансового боку, можливо, вона буде продовжена надалі», - зазначив Бородін.

  
За його словами, метою переробки сировини «Нафтогазу» на «Лінік» є стабілізація цін і насичення ринку паливом в період весняно-польових робіт.
  
Як відомо, 15 березня, Лисичанський нафтопереробний завод, «наймолодший» і технічно оснащений НПЗ в Україні, зупинився на позаплановий ремонт на невизначений термін.

  
Нагадаємо, раніше виконавчий директор ТОВ «ТНК-ВР Коммерс» Фелікс Лунєв заявляв, що українська нафтопереробна галузь не зможе існувати, якщо держава не забезпечить рівні конкурентні умови для всіх гравців на ринку.

 
Відзначимо, що ще 31 січня 2011 Рада директорів "ТНК-ВР» прийняв рішення про зупинку Лисичанського нафтопереробного заводу в січні-березні 2011 року, давши менеджменту компанії право прийняття остаточного рішення щодо цього питання в залежності від зміни умов ведення бізнесу в країні. Проте пізніше в «ТНК-ВР» передумали із зупинкою заводу.

 
Між тим, в НАК «Нафтогаз Україна» сподіваються, що Лисичанський НПЗ буде працювати під час посівної.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+