12+
23 марта
...
прогноз на 5 дней
11 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Кабмін планує знизити акциз на бензин

21.03.2012, 21:18
3479
0
Автор

Кабмін планує знизити акциз на бензин    Кабмін планує знизити акциз на бензин. Уряд планує знизити акциз на бензин і створити умови для ввезення 1 млн. тонн нафти, незважаючи на те, що це призведе до втрат доходів бюджету. Як повідомили УНІАН у прес-службі уряду, про це прем\'єр-міністр Україна Микола АЗАРОВ заявив сьогодні на засіданні уряду.

Він зазначив, що такі заходи необхідні для того, щоб підвищити рентабельність переробки нафти на вітчизняних НПЗ в умовах підвищення світових цін на нафту.

М.АЗАРОВ сказав, що знижений акциз на нафтопродукти буде діяти на період «аномально високою" ціни на нафту.

«Нам необхідно гнучко реагувати на такі виклики, оскільки зростають ціни і збільшується ввізне мито на нафту, яка завозиться в Україну. Це робить нафтопереробку на вітчизняних заводах нерентабельною. Через це вже зупинилися нафтопереробні заводи в Лисичанську та Одесі. Зменшився загальний обсяг переробки нафти в Україну », - сказав М.АЗАРОВ.

При цьому він зазначив, що рішення про зниження акцизів і створення умов для ввезення нафти в обсязі 1 млн. тонн є непростими, оскільки призведуть до скорочення доходів бюджету. «Чому я назвав ці рішення непростими? Тому що вони призведуть до втрати частини запланованих доходів бюджету ... Однак на іншій чаші ваг - запуск в роботу нафтопереробних підприємств. А це тисячі робочих місць, зарплат людей, відрахувань до Пенсійного фонду і стабільність цін і насичення ринку нафтопродуктами. Це, безумовно, важливо, особливо коли починаються весняно-польові роботи », - сказав М.АЗАРОВ.

Довідка УНІАН. За останній рік акцизний збір на бензин був підвищений на 50%, або на 66 євро / тонна, що еквівалентно 65 коп. / Літр, і що відповідно стало потужним стимулом зростання цін на бензин в 2011 р. На сьогодні частка податків в ціні бензинів в середньому становить 35%, дизпалива - 22%.

Експерти раніше прогнозували збільшення роздрібних цін на високооктановий бензин А-95 в березні до 11 грн. / Літр, а на дизельне паливо - до 10 грн. / Літр.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+