12+
10 июня
...
прогноз на 5 дней
27 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

"Лисичанськвугілля" не може реалізувати вугілля.

24.03.2012, 18:40
3468
0
Автор

"Лисичанськвугілля" не може реалізувати вугілля."Лисичанськвугілля" не може реалізувати вугілля. Державне ВАТ "Лисичанськвугілля" (Луганська обл.) Також зіткнулося з проблемою реалізації видобутої вугільної продукції, повідомляється на сайті Профспілки працівників вугільної промисловості, передає "Інтерфакс-Україну".

За словами голови Лисичанської територіальної організації Укрвуглепрофспілки Володимира Іванишина, на складах і у вугільних бункерах шахт підприємства вже накопичилося понад 25 тис. тонн енергетичного вугілля.

"Але реалізувати їх немає можливості, оскільки оператор вугільного ринку держпідприємство" Вугілля України "здобуте паливо не приймає, а спроби" Лисичанськвугілля "самостійно знайти покупця поки не увінчалися успіхом", - відзначають в профорганізації.

Через відсутність обігових коштів ДП ​​не може своєчасно оплачувати енергопостачання, а комунальні послуги не оплачує вже протягом двох місяців.

У зв\'язку з цим електропостачання входить у ВАТ "Шахти ім. Д.Мельнікова "у другій половині дня 21 березня було обмежено до рівня екологічної броні. На шахті відключалися скиповой вугільний підйом, стройцех, їдальня і адміністративний будинок.

"Вчорашнє обмеження подачі електроенергії - це тільки перший крок енергетиків з" вибивання "боргів. "Плюс" з сьогоднішнього дня, з 11.00, за борги всі шахти Лисичанська відключені від водопостачання. Керівництво об\'єднання змогло запропонувати 30% оплати заборгованості, але в міськводоканалі вимагають тільки 100%-ву оплату ", - підкреслює Іванишин.

У профспілці наголошують, що проблеми з реалізацією вугілля ставлять "Лисичанськвугілля" перед загрозою повної зупинки всіх чотирьох шахт об\'єднання, а тисячі працівників будуть відправлені в позачергові відпустки.

Як повідомлялося, днями ДП "Дзержинськвугілля" (Донецька обл.) Через проблеми з реалізацією вугільної продукції призупинило видобуток вугілля і відправило 30% працівників (близько 1,700 тис. чол.) В позачергові відпустки.

Україна має намір приватизувати цілісні майнові комплекси вуглевидобувних підприємств, шахт, шахтоуправлінь та вугільних розрізів, а також частку держави в статутних капіталах вугледобувних товариств.

Кабінет міністрів на початку лютого 2012 затвердив перелік вугільних шахт, які можуть надаватися в концесію, внісши в нього понад 95% перебувають у держвласності об\'єктів вуглевидобутку (більше 85 шахт і шахтоуправлінь).

Стратегія економічних реформ президента України Віктора Януковича на 2010-2014 рр.. передбачає лібералізацію ринку вугільної продукції країни шляхом впровадження прямих договорів і розвитку аукціонної системи торгів на вугільну продукцію.

Прийдешня лібералізація ринку вугілля передбачає скасування державного оператора «Вугілля України» до 2013 року. При цьому створення біржі вугілля, а також активний продаж вугільної продукції за прямими договорами очікується з грудня 2012 року.

У той же час не всі державні вугільні підприємства справляються з завданням по самостійному пошуку покупців продукції, оскільки раніше працювали переважно через ДП "Вугілля України". Основними споживачами енергетичного вугілля є теплові електростанції енергогенеруючих компаній (ГК ТЕС).

За даними Міністерства енергетики та вугільної промисловості, в січні-лютому 2012 року середня ціна однієї тонни товарної вугільної продукції, виробленої держпідприємствами, становила 659,9 грн, тоді як фактична собівартість однієї тонни продукції становила 1,341 грн. Протягом перших двох місяців поточного року на часткове покриття витрат із собівартості вугільної продукції з держбюджету було спрямовано 1 млрд 267 300 000 грн.

Вуглевидобувні підприємства України в 2011 році збільшили видобуток вугілля на 8,9% в порівнянні з 2010 роком - до 81 млн 859,4 тис. тонн. Вуглевидобувні підприємства, що входять в сферу управління Міненерговугілля, знизили видобуток вугілля менше ніж на 0,1% - до 38431000 тонн. Профільне міністерство прогнозує зростання вуглевидобутку в Україну в 2012 році на 2-2,5% порівняно з 2010 роком - до 84 млн тонн.

"Лисичанськвугілля", що добуває вугілля енергетичних марок, об\'єднує чотири шахти: ім.Г.Капустіна (46,367 тис. тонн за 2011 рік), ім. Д.Мельнікова (309,21 тис. тонн), "Привольнянська" (41,185 тис. тонн) та "Новодружеськ Олесандрівськ" (12,418 тис. тонн). Державі в особі профільного міністерства належить 100% акцій "Лисичанськвугілля".

В кінця грудня 2011 року Державний банк Китаю Chinа Development Bank і Міністерство фінансів України підписали угоду про довгострокове кредиті $ 85 млн на реконструкцію і модернізацію шахт ВАТ "Лисичанськвугілля"

Кошти будуть спрямовані на реалізацію пілотного проекту технічного переоснащення і модернізації відокремленого підрозділу "Шахта ім.Д.Мельнікова". Кабінет міністрів України погодився з наданням державних гарантій за кредитом постановою від 6 червня 2011 року.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+