12+
05 марта
...
прогноз на 5 дней
2 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Театральний капусник, присвячений Міжнародному дню театру пройшов у Лисичанську.

29.03.2012 17:20
3425
0
Автор

Театральний капусник, присвячений Міжнародному дню театру пройшов у Лисичанську. 27 березня учасники та керівники зразкової дитячої театральної студії «Арлекін» (кер. І. Кабанова) і народного театру юного глядача «Лімпопо» (кер. Н. Бражнікова) Палацу культури ім. В.І. Леніна організували та провели театральний капусник, присвячений Міжнародному дню театру.

Під час проведення заходу відбулось посвячення до юних театралів зовсім маленьких учасників театральної студії. Також не обійшли стороною постійних учасників-акторів, які внесли часточку себе до життєдіяльності колективу.

Також відбулось нагородження кращих акторів:

    Євген Вдовіченко став «Кращим актором року», «Кращим читцем сезону» та отримав приз за «Кращу чоловічу роль другого плану» (вистава «Потеха для смеха»);
    Діана Матушкіна стала «Кращою акторкою року», отримала призи «Метри новорічного шоу», «Душа танцювального складу».

Іще багато юних акторів отримали цього дня призи у номінаціях «Відданість театру», «Знахідка сезону серед чоловічих та жіночих ролей», «Актор — відкриття сезону» та інших.

У театральному капуснику звучали жартівливі вірші, театральні гумористичні сценки у віршованій формі, виступи учасників молодшої та середньої груп колективів з музичними номерами.

Відділ культури Лисичанської міської ради

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+