12+
01 февраля
...
прогноз на 5 дней
-1 oC небольшой снег
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Депутати Лисичанської міської ради звернулися до вищих органів влади

30.03.2012, 03:30
3802
0
Автор

Депутати Лисичанської міської ради звернулися до вищих органів влади

Депутати Лисичанської міської ради звернулися до вищих органів влади29 березня, на 29-й сесії депутати Лисичанської міської ради прийняли звернення до Президента України Віктора Януковича щодо соціально-економічної ситуації, яка склалася в місті.

Крім того, аналогічні звернення будуть відправлені керівництву Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, Луганської обласної державної адміністрації та Луганської обласної ради, а також керівнику фракції Партії регіонів у ВРУ Олександру Єфремову, міністру економічного розвитку і торгівлі України Петру Порошенко і куратору Луганської області в Кабміні, главі Юрію Бойко.

Лисичанський міський голова Сергій Дунаєв повідомив депутатам, що 27 березня Рада директорів на адресу Лисичанської міської ради і мера міста були передані звернення від трудових колективів ЗАТ «ЛIНІК», ВАТ «Лисичанськвугілля» і ПАТ «Лисичанський склозавод «Пролетарій» з проханням надати підтримку в нормалізації роботи підприємств.

«Крім того, є звернення від ряду інших трудових колективів, які стурбовані тим становищем, в якому опинилися головні міські промислові підприємства», - зазначив Сергій Володимирович.
Вислухавши мера, депутати ухвалили рішення підтримати звернення трудових колективів ВАТ «Лисичанськвугілля», ПрАТ «ЛIНІК» та ПАТ «Лисичанський склозавод «Пролетарій» до вищих органів влади щодо ситуації, яка склалася на бюджетоутворюючих підприємствах міста.

Депутати і трудові колективи просять від керівників держави прийняття невідкладних заходів для підтримки вітчизняного виробника і, отже, нормалізації життя промислового регіону.
«Я хотів би підкреслити, що ми тут не займаємося лобіюванням чиїхось бізнес-інтересів, - заявив лисичанський міський голова.

- Ми з вами зараз відстоюємо інтереси територіальної громади міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля».
Присутній на сесії міської ради генеральний директор ПрАТ «ЛIНІК» Костянтин Гусаров подякував депутатам за надану підтримку.

«Ми відчуваємо, що доля заводу небайдужа всім без винятку лисіичанам, - зазначив Костянтин Юрійович.

- Від імені всього колективу хочу подякувати за ту підтримку, яку нам зараз надає весь город!».

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+