12+
14 июня
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Щодо підвищення розміру допомоги особі, яка здійснює догляд за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу

26.06.2012 23:24
3173
0
Автор

Однією із соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича є підвищення грошової допомоги особам, які здійснюють догляд за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу.

17 червня 2012 року набули чинності зміни до статті 5 Закону України «Про психіатричну допомогу», яким передбачено підвищення розміру допомоги особі, яка здійснює догляд за інвалідом І чи IIгрупи внаслідок психічного розладу з 10 відсотків прожиткового мінімуму до рівня мінімальної заробітної плати (з 01.07.2012 мінімальна заробітна плата — 1102 грн.).

Допомога на догляд надається дієздатній особі (незалежно від факту роботи та отримання пенсії), яка зареєстрована або постійно проживає на одній житловій площі з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, і здійснює догляд за ним.

Право на отримання цієї допомоги мають сім’ї, доходи яких не перевищують трьох прожиткових мінімумів, встановлених для кожного члена сім’ї. Розмір допомоги на догляд розраховується як різниця між трьома прожитковими мінімумами на кожного члена сім’ї та середньомісячним сукупним доходом сім’ї за попередні шість місяців, але не може бути більшим, ніж мінімальна заробітна плата.

Зазначена допомога призначається з місяця звернення на шість місяців. У разі коли особа, яка здійснює догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, є непрацюючим пенсіонером, їй призначається допомога на догляд на 12 місяців на підставі заяви та копії трудової книжки. Допомога не призначається у разі перебування інваліда І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу на повному державному утриманні або стаціонарному лікуванні впродовж повного календарного місяця.

Для отримання грошової допомоги на догляд необхідно подати такі документи:

    заява;
    документ, що посвідчує особу;
    довідка про склад сім’ї із зазначенням прізвищ, імен та по батькові, родинних зв’язків членів сім’ї;
    довідки про доходи кожного члена сім’ї за шість попередніх місяців;
    висновок лікарської комісії медичного закладу щодо необхідності постійного стороннього догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу;
    довідки про наявність і розміри земельних ділянок, виділених для ведення особистого підсобного господарства, городництва, сінокосіння, випасання худоби, та земельної частки, виділеної унаслідок розпаювання землі.

Для оформлення документів на призначення щомісячної грошової допомоги необхідно звертатись до управління праці та соціального захисту населення за адресою: м.Лисичанськ, вул. Малиновського, 22а.

Часи прийому: понеділок-четвер — з 8-00 до 17-00 год., п’ятниця — з 8-00 до 16-00 год., без перерви на обід. Телефони для довідок 7-35-97, 7-32-56.

Заступник начальника УТСЗН Юлиана Гасанбекова
источник

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+