12+
27 февраля
...
прогноз на 5 дней
1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Завершено прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації" у 2012 році

10.07.2012 18:19
2815
0
Автор

Відповідно до Указу Президента України від 5 квітня 2012 року № 246/2012 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» тривав з 10 травня по 25 червня.

У Луганській області 14 професійно підготовлених працівників, які займають керівні посади, успішно справляються з виконанням службових обов’язків, проявляють ініціативу, мають організаторські здібності, успіхи в навчанні й необхідний досвід роботи виявили бажання взяти участь у конкурсі з формування нової державницької управлінської еліти. Серед них: Червенко Тетяна Савеліївна — начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату Новопсковської районної держадміністрації, учасниця фінального туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 2011 року у номінації «Кращий керівник», Кравцов Дмитро Олександрович — начальник Краснодонського управління Державної казначейської служби України Луганської області, Калинина Ірина Миколаївна та Сольона Галина Василівна — заступники голови Перевальської районної держадміністрації, Юрченко Олександр Володимирович — начальник відділу правової роботи Державної фінансової інспекції в Луганській області, Матюшенко Олена Павлівна — начальник управління праці та соцзахисту населення Краснодонської районної держадміністрації.

З 5 по 25 липня ц.р. буде проведено наступний етап конкурсу — оцінювання учасників, що здійснюватиметься експертними комісіями інтерв’ю-центрів, функції яких здійснюють в областях, де утворені регіональні інститути державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, — структурні підрозділи цих інститутів, якими здійснюється перепідготовка та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій; в інших областях, Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі — центри підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій. Оцінювання буде проводиться у чотири етапи із застосуванням 100-бальної шкали: тестування на предмет володіння загальними та спеціальними знаннями, необхідними вміннями та навичками (40 %); анкетування з визначення морально-психологічних і ділових якостей (10 %); тестування з іноземної мови (10 %); інтерв’ю з метою оцінювання тез публічного виступу, а також рівня мотивації щодо зарахування до Президентського кадрового резерву (40 %). Рейтинг учасника конкурсу визначається відповідно до суми отриманих балів. Нацдержслужбою України до 1 вересня ц.р. буде оприлюднено список осіб, рекомендованих до Президентського кадрового резерву, та подано пакети документів цих осіб до Комісії з питань Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації».

ДОВІДКОВО

Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» започатковано та формується відповідно до Указів Президента України від 1 лютого 2012 року № 45/2012 «Про Стратегію державної кадрової політики на 2012-2020 роки» та від 5 квітня 2012 року № 246/2012 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» з метою формування нової державницької управлінської еліти, здатної усвідомлювати національні інтереси і брати на себе відповідальність за їх реалізацію, готової не лише приймати вольові рішення, а й ефективно надавати управлінські послуги (www.nads.gov.ua).

Добір кандидатів до Президентського кадрового резерву та внесення Президентові України відповідних пропозицій здійснюється Комісією з питань Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» на підставі рекомендацій Нацдержслужби України. Список осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву, затверджується Президентом України.

Гранична чисельність Президентського кадрового резерву становить 500 осіб.

Формування Президентського кадрового резерву здійснюється поетапно, шляхом зарахування протягом п’яти років до 100 осіб щороку.

Строк перебування особи у Президентському кадровому резерві становить п’ять років, крім випадків дострокового припинення перебування особи у Президентському кадровому резерві. Особа може перебувати у Президентському кадровому резерві лише один строк.

Конкурс з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву складається з таких етапів: оприлюднення оголошення про проведення конкурсу, прийом документів від осіб, які бажають узяти участь у конкурсі, проведення оцінювання учасників конкурсу, добір кандидатів.

Зарахування кандидата до Президентського кадрового резерву залежить від успішного проходження конкурсного відбору.

У 2012 році добір кандидатів до Президентського кадрового резерву здійснюється за сферами державного управління, що мають пріоритетне значення для досягнення цілей соціально-економічного розвитку: фінансово-економічною, соціально-гуманітарною, інвестицій та інновацій, паливно-енергетичного комплексу, сільського господарства, житлово-комунального господарства.

Матеріал прес-служби Нацдержслужби України
источник

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+