12+
22 июня
...
прогноз на 5 дней
20 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Працівники ЗАТ «ЛИНІК» мають намір пікетувати Кабінет Міністрів та Секретаріат Президента України

18.07.2012 19:21
3092
0
Автор

3-го липня 2012 року, на адресу профспілкового комітету НВО «Октан» був відправлений формальну відповідь від керівництва підприємства, який на думку представників НУО «Октан», жодним чином не відповідає на поставлені у зверненні питання. У зв\'язку з цим, 16 липня було проведено засідання профспілкового комітету, де обговорили отриману відповідь і запланували ряд заходів, одна з яких пікетування Кабінету Міністрів України та Секретаріату Президента.

В.о. Генерального директора ЗАТ «ЛИНІК» Яковлєв О.Ю. направив-відповідь на дане звернення на адресу профкому НВО «Октан», вих. № 090200/100 000 - 0357 від 03.07.2012р. отриманий профкомом 09.07.2012р вх. № 39.

Аналізуючи відповідь в.о. Генерального директора ЗАТ «ЛИНІК» Яковлєва А.Ю. необхідно зазначити, що даний лист не є конкретною відповіддю профспілковому комітету, а більше схожа на відписку-в якій відсутнє бажання адміністрації відповісти на питання поставлені профспілковим комітетом, а саме в які терміни закінчиться, так званий, позаплановий зупинний ремонт, почнуться пускові операції і нормальна робота підприємства.

Лисичанський нафтопереробний завод належить до підприємств стратегічного значення нашої країни. Його спланований простий несе величезний збиток економічної безпеки України. Трудовий колектив ЗАТ «ЛИНІК» у своїх зверненнях до органів державної влади звертав увагу державних чиновників на ситуацію, що склалася на підприємстві і вимагав сприяти в стабільній роботі ЗАТ «ЛИНІК». Голова Луганської обласної адміністрації В. Пристюк і мер м. Лисичанськ С. Дунаєв спробували вжити заходів для захисту трудового колективу, але на сьогоднішній день, питання остаточно не вирішене. Ілюзія позапланового зупинкового ремонту триває, як триває відтік кадрів. Конкретної офіційної відповіді «чи буде працювати підприємство?» Трудовому колективу ніхто не надав.

Постійні розмови про нового власника, які підтримуються як в самому трудовому колективі, так і в засобах масової інформації, залишаються лише розмовами і емоціями. Профспілковий комітет НПО «Октан» розуміє, що для того, щоб запустити завод у роботу, необхідно виділити величезні кошти, закупити обладнання і матеріали та провести капітальний ремонт існуючих установок силами спеціалізованих підрядних організацій. Для цього необхідно, приблизно, не менш ніж два місяці роботи. Якщо найближчим часом не буде визначений новий власник підприємства або не втрутяться президент і прем\'єр міністр Україна в дану ситуацію, то вона може прийняти незворотній характер:

1. Капітальний ремонт в жовтні проводити нелогічно і недоцільно, оскільки наближається зима;

2. Нафтопереробний завод, який переживе зиму в режимі простою, без гарячої циркуляції, до весни буде представляти із себе мертве підприємство, реанімувати яке буде дуже складно;

3. Трудовий колектив, маючи на сьогоднішній день жебрацькі заробітні плати, змушений буде захищати свої права на працю і гідну заробітну плату, що змусить його приступити до масових акцій протесту.

В результаті з метою привернути увагу керівників держави і суспільства до проблем, які склалися на підприємстві і в трудовому колективі, учасники засідання профспілкового комітету прийняли рішення:

1. Провести роботу (протягом 3-х тижнів) з підготовки акції протесту - пікетування Кабінету Міністрів України та Секретаріату Президента України, в період з 09.08.2012 року по 12.08.2012 року.

2. Встановити кількість учасників акції протесту пікетування до 80 чоловік.

3. Орендувати 2 автобуса в Луганській, Донецькій чи Харківської області для доставки учасників акції протесту в м. Київ до місця пікетування і назад додому.

4. На проведення акції протесту профспілковому комітету виділити відповідні кошти.

5. Повідомити Київську міську державну адміністрацію про проведення представниками трудового колективу ЗАТ «ЛИНІК», членами НУО «Октан» акції протесту пікетування Кабінету Міністрів України та Секретаріату Президента України, в період з 09.08.2012 року по 12.08.2012 року.

6. 2 серпня 2012 провести засідання профспілкового комітету, на якому необхідно буде затвердити остаточні вимоги до Президента України та Прем\'єр-міністру України щодо стабільної роботи підприємства.

Нагадаємо, що в червні профспілковим комітетом НПО «Октан» було направлено звернення працівників ЗАТ «ЛИНІК» до Генерального директору та акціонерам ТНК-ВР в якому вони висловили своє занепокоєння з приводу ситуації, що склалася на заводі і вимагали вжити заходів для відновлення нормальної роботи підприємства.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+