12+
02 марта
...
прогноз на 5 дней
3 oC небольшой дождь
доллар евро рубль РФ

Будівництво нової залізничної платформи на станцii Лисичанськ (фото)

01.08.2012 23:25
3569
0
Автор

На станції Лисичанськ розпочато роботи з будівництва нової пасажирської платформи. Стара, що знаходиться між другою та третьою коліями, дуже вузька та представ-ляє небезпеку для пасажирів, які перебувають на ній під час прибуття поїзда. Наприклад, на посадку у Київський поїзд на платформі вишикуються 300 а то й 400 людей із валізами.


Отож, на Донецькій залізниці ситуацію вирішили виправити і розпочали будівельні роботи.
Нову платформу залізничники обіцяють побудувати впродовж місяця. На будів-ництві, яке триває з ранку до вечора, працює 15 робітників. На ділянці задіяно відповідну спеціалізовану техніку. На місці майбутньої платформи працюють бульдозер та кран, сплановують територію, розрівнюючи шар земної поверхні. Вантажним потягом сюди завозять щебінь та залізобетонні конструкції. З першого вересня до новозведеної паса-жирської платформи зможуть прибувати поїзди у складі 18 вагонів. Ширина становитиме 3 метра. Всю площу перону вкладуть тротуарною плиткою та облаштують ліхтарями.

До Дня міста Лисичанськ отримає невеличкого подарунка від залізничників, а пасажири - безпечне перебування на стальних магістралях.  Будівельні роботи жодним чином не впливають на рух пасажирських та приміських поїздів по станції Лисичанськ. Вони курсують за графіком.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 


фото  С. Куренкова
Лисичанск Инфо
  август 2012г
Видео репортаж смотри  тут 

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+