6+
24 февраля
...
доллар евро рубль РФ

ДАІ заборонили писати протоколи для статистики

17.08.2012 14:26
3366
0
Автор

Керівництво Державної автомобільної інспекції продовжує працювати на створення позитивного іміджу свого відомства. Виданий недавно наказ № 524 заборонив оцінювати роботу загонів ДПС за кількістю складених ними протоколів про адмінпорушення.

Тепер головною оцінкою ефективності роботи ДАІ буде рівень безпеки руху та порядку на тій ділянці патрулювання, який закріплений за конкретним загоном ДПС. Сюди входить кількість сталися ДТП, скарг або подяк громадян та інші фактори.

Як ми вже повідомляли раніше, при зверненні до учасника дорожнього руху інспектор зобов\'язаний привітати водія, чітко відрекомендуватися, назвавши свою посаду і підрозділ, звання, прізвище, повідомити суть звернення і пред\'явити своє посвідчення на вимогу водія.

Також змінена інструкція забороняє даішникам звертатися до учасників руху на «ти», погрожувати або використовувати образливі жести, спілкуватися зарозуміло, грубити, неввічливо викладати зауваження, говорити образливі вирази та репліки, пред\'являти неправомірні і незаслужені звинувачення.
Лисичанск Инфо

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

6+