12+
08 марта
...
прогноз на 5 дней
3 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Він був такої сили... (фоторепортаж)

28.09.2012 21:08
4104
0
Автор

  У Лисичанську в середу, 26 вересня, в квартирі на четвертому поверсі будинку №365 по вулиці Свердлова стався вибух. Він був такої сили, що у квартирах в сусідніх будинках здригнулися стіни, а склопакет з постраждалої квартири ударною хвилею винесло на проїжджу частину. Рух транспорту було тимчасово призупинено. На місце події прибули МНСники, працівники міліції та експерти-піротехніки з Луганська. Пожежники рятували від вогню майно та квартири сусідів.
 
  За інформацією, яку нам вдалося дізнатися, в цій квартирі мешкав одинокий чоловік 1957 року народження. Хазяїн горезвісної квартири отримав серйозні опіки. Зараз за його життя борються лікарі. Він отримав 40% опіків. Стан його здоров\'я дуже важкий.

  Від вибуху дісталося й сусідній квартирі, мешканка якої дивом залишилася живою. На той момент вона знаходилася не в спальні, яку від кімнати, що вибухнула, відділяє суміжна стіна, а в залі - дивилася телевізор. Це її і врятувало. Зараз житло бабусі намагаються хоч якось привести до ладу, щоб літня жінка могла в ньому мешкати. В ЖЕКу їй пообіцяли допомогу.  
  
Причини вибуху встановлюють експерти.
Лисичанск. инфо

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+