12+
18 сентября
...
прогноз на 5 дней
14 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Діяльність працівників міліції під час виборчого процесу

01.11.2012 23:48
3093
0
Автор

   Виборча компанія за політичні партії та кандидатів у депутати Верховної ради закінчилася, підводяться підсумки і мешканці Лисичанська зітхнули з деяким полегшенням. Зітхнули з полегшенням і співробітники Лисичанської міліції, що позаду залишились побоювання щодо можливих намагань зриву виборчого процесу та інших грубих порушень громадського порядку.   

    На передодні виборів з моменту закінчення о 24.00 годині 26 жовтня 2012 року передвиборної агітації  діяльність працівників міліції, в межах своєї компетенції, була направлена на припинення проведення агітаційних заходів, зокрема, агітаційних матеріалів, листівок, плакатів, інших друкованих видань, у яких розміщені передвиборні матеріали, публічні заклики тощо. 

   З  моменту отримання членами виборчих комісій виборчих бюлетенів основним завданням міліції становило охорона приміщення виборчих комісій, приміщень для голосування, а також виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації, охорона  громадського порядку. Для цього був задіяний весь особовий склад Лисичанського міськвідділу, який почергово заступав на добове чергування. Протягом виборчого процесу грубих порушень з боку громадян зафіксовано не було, однак деякі все ж мали місце. За кожним таким повідомленням про правопорушення на місце події виїжджали працівники слідчо-оперативної групи для перевірки повідомлення, що надійшло, та його документування.

   Так, на деяких Інтернет-сайтах з’явилася інформація про те, що нібито невідома особа зателефонувала керівникові виборчої комісії виборчої дільниці № 440959, що розташована у комплексі «Волна» м. Лисичанська, та попередила про можливий теракт, однак в результаті виїзду на місце та проведеної співробітниками міліції перевірки дана інформація  не знайшла свого підтвердження і керівник  зазначеної комісії повідомила, що ні вона, ні її заступники такої інформації від невідомих не отримували.Також, 29 жовтня 2012 року до чергової частини Лисичанського МВ ГУМВС України у Луганській області надійшло повідомлення про те, що деякі особи, рухаючись на автомобілі конкретної марки, намагатимуться зірвати процес здачі бюлетенів на виборчій окружній дільниці № 107, розбивши у приміщенні медичний препарат «АСД-2Ф», який має різкий специфічний запах.Працівники Лисичанського міськвідділу міліції, з метою недопущення зриву процесу здачі виборчої документації до окружної комісії, зупинили даний автомобіль. В автомобілі знаходились водій, мешканець міста Лисичанськ та пасажир, мешканець міста Києва.

   В ході перевірки було виявлено та вилучено 2 флакони препарату «АСД-2Ф». На даний час з’ясовуються усі обставини. 

Лисичанський  МВ ГУМВСУ Пивоварова А.І.

Сообщает: Лисичанск инфо  

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+