12+
16 мая
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Піротехніки аварійно-рятувального загiну(фоторепортаж)

03.11.2012 16:42
4924
0
Автор


   3 листопада – День інженерних військ України.  Виявляється, з цими військовослужбовцями ми стикаємося не рідко. Їхня потужна техніка у зимову негоду на автошляхах Луганщини визволяє людей і автівки зі снігової пастки. А піротехнічна група знешкоджує відголоски Великої Вітчизняної війни, які час від часу знаходять в нашому місті під час виконання землерийних робіт. 

   Інженерно-саперні підрозділи входять до складу аварійно-рятувальної частині МНС, розташованій у селищі Лоскутівка на території колишньої військової частини. Щорічно інженери й піротехніки демонструють високий рівень технічної майстерності, знешкоджуючи та знищуючи вибухонебезпечні предмети, ліквідовуючи наслідки стихійних лих та аварій із проведенням евако-рятувальних заходів. 

   Свої найцінніші здобутки збирають у власному музеї. Саме тут і звітують про свою роботу. До свого музею запрошують усіх бажаючих. Кажуть: і досвідчений колекціонер, і юний школяр побачать тут багато цікавого.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      Серед тих, хто майже щодня стикається з вибухонебезпечними предметами та ризикує власним життям – працівники піротехнічної групи.  Кажуть, сапер помиляється лише двічі. Щоб помилка не стала фатальною, раз на тиждень крокують до начального класу  підготовки піротехніків, в котре повторюють добре відоме та шукають вихід із ситуацій, що можуть трапитися.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Теоретичні знання закріплюють практичними навичками. Земельну ділянку на власній території вже вивчили як свої п,ять пальців – і вздовж, і в поперек. Та кожного разу сюди приходять наче на іспит. Міношукач пищить – небезпечний предмет знайдено, далі до справи береться інший, фахівець зі щупом. Точними рухами він дістається небез-печної схованки і вилучає снаряд.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Транспортування вибухонебезпечних предметів справа надзвичайно важлива, бо вони можуть накоїти лиха будь-якої миті

 

 

 

 

 

 

 

Під час перевезення небезпечного вантажу таку спецмашину супроводжують УАЗик МНС з піротехниками та автівки Державтоінспекції.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інженерна група аварійно-рятувальної частини вже готується до зими. Декілька років поспіль ця техніка була дуже востребувана під час зимової завірюхи – визволяла із полону автобуси та машини, розчищала автошляхи в Лисичанську та Попаснянському районі. 

  Техніка інженерного підрозділу МНС може знадобитися і під час весняної повені. Ось цей гусеничний плаваючий транспортер ПТС-М добре відомий жителям Біловодського району - рятує людей коли річка розливається.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Перебуваючи на території аварійно-рятувальної частині, ми переконалися, що своє професійне свято інженерний та піротехнічний підрозділи зустрічають у повній бойовій готовності. 
    Більшість особового складу мешкає з родинами на території частини, отож як станеться надзвичайна ситуація до її ліквідації будуть готові за кілька хвилин.
   Та бажаемо, щоб таких випадків було як найменше.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вiдеосюжет
Сообщает: Лисичанск инфо  

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+