12+
28 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Фахівці Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень провели тренінг «Ініціатива в роботі профспілкового лідера»

11.11.2012, 05:10
3244
0
Автор

   6 листопада 2012 молоді профактивісти Лисичанського скляного заводу "Пролетарій" взяли участь. Про це повідомляє прес-служба управління у справах сім\'ї, молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.Тренерами виступили Олена Черних, заступник директора Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень та Олексій Мурашкевич, начальник відділу молодіжних програм Центру.

   Тренінг складався з трьох змістовних блоків. У першому тренери презентували свої історії суспільної діяльності. Так, Олексій Мурашкевич розповів про роботу в Центрі соціальних служб для сім\'ї, дітей та молоді в Ленінському районі в м.Луганську, в Луганському обласному благодійному фонді «Підліток». Олексій представив молодим профактивісти діяльність Моложенной кампанії на Луганщині «Я живу по-новому!», Координатором якої він є. Серед іншого, учасників зацікавили відеоролики кампанії про молодих людей, ведуть тверезий і активний спосіб життя.

   Олена Черних так само розповіла про студентське досвіді роботи у волонтерському загоні, в Східноукраїнському центрі громадських ініціатив. Детально зупинилася на роботі молодіжної організації «Старт» і її діяльності. Проект «Сімейне свято» викликав непідробний інтерес в учасників зустрічі, обговорили можливість проведення майстер-класу автора проекту, творця брошур для молодих батьків Дарини Кобякова.
 На прикладі діяльності молодих людей з територіально близького Лисичанську Сєвєродонецька Олена Черних показала, що рівень суспільної активності молоді в Луганській області досить високий. Молоді профактивісти дізналися про таких масштабних заходах як: фестиваль скелелазіння «Urban TOWER Fest» (організатор - Молодіжний клуб альпінізму та скелелазіння в м. Сєвєродонецьку), пробіжки за здоровий спосіб життя в м. Сєвєродонецьку, обласні змагання «WORKOUT and Gimbarr» (організатор - Сєвєродонецька молодіжна рада) та багатьох інших.

   Другий блок був присвячений вивченню учасниками своєї особистості. Кожен з лідерів, заповнивши таблицю «Мої компетентності у громадській діяльності», отримав уявлення про свої знання, навичкам і цінності, про те, що необхідно розвивати, як і коли це можна робити. «Згадайте, коли останній раз ви виділяли час і присвячували його самоаналізу, вивчення себе. А адже це так важливо - розуміти і знати себе. Це дозволить розвиватися і вдосконалюватися, успішно виконувати будь-які види діяльності: на роботі чи вдома », - звернувся до учасників Олексій Мурашкевич.

   Третій блок почався з вправи «Кораблик», під час якого учасники на власному досвіді відчули, наскільки важливо давати чіткі інструкції і слідувати їм, здійснювати проміжний контроль і вміти слухати членів команди.Учасники поділилися своїм досвідом проведення заходів для членів колективу, визначили види ініціатив. Олексій Мурашкевич представив учасникам способи залучення людей до організації та участі у заходах.

   На завершення зустрічі учасники відзначили важливість отримання інформації про проекти та заходи для молоді, що проводяться Луганським обласним центром підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень, управлінням у справах сім\'ї, молоді та спорту Луганської ОДА, молодіжною організацією «Старт», Луганським обласним благодійним фондом «Підліток» .

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+