12+
04 марта
...
доллар евро рубль РФ

Шестеро лисичан серед переможців Всеукраїнської виставки «Знай і люби свій край»

19.12.2012 15:32
2948
0
Автор

Підведені підсумки Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». На виставку-конкурс надійшло 1788 робіт із 24 областей України, міст Києва та Севастополя. Журі відзначило дуже високий рівень поданих на конкурс робіт.

Слід зазначити, що переможцями і призерами даного конкурсу Всеукраїнського рівня стали й шестеро лисичан, що свідчить про високий рівень художньої майстерності наших дітей і їхніх наставників, які визнаються у Всеукраїнському масштабі.

За підсумками Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та на підставі рішення журі, дипломами І ступеня Українського державного центру позашкільної освіти були нагороджені:

Бабенко Карина, вихованка гуртка «Світ комп’ютерів» ЛЦНТТУМ за роботу «Дівчинка» (керівник Маслова Т.І.);

Хмелик Сергій, вихованець гуртка «Раціоналізатори і винахідники» ЛЦНТТУМ за роботу «Вази» (керівник Осіпов І.В.) – на фото.

Дипломами ІІ ступеня Українського державного центру позашкільної освіти були відзначені:

Глебов Арнольд, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» ЛЦНТТУМ за роботу «Двокольорова ваза» (керівник Рясний Д.В.) – на фото;

Гурбік Анна, вихованка зразкового художнього колективу «Українські ремесла» ЛЦНТТУМ за роботу «Інтер’єрна лялька» (керівник Лисицька Л.І.);

Михайловська Христина, вихованка зразкового художнього колективу «Українські ремесла» ЛЦНТТУМ за роботу «Будинок в лісі» (керівник Лисицька Л.І.).

Диплом ІІІ ступеня Українського державного центру позашкільної освіти здобула Білецька Софія, вихованка гуртка «Сувенір» ЗОШ № 6, за роботу «Лисяча балка» (керівник Білецька О.М.).

Вітаємо переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу!

Успіхів, творчого натхнення та підкорення нових вершин!

За матеріалами Лисичанського центру науково-технічної творчості

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+