12+
05 декабря
...
прогноз на 5 дней
1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Безопасный путь в школу

[email protected] 15.11.2021 17:28
"героическая" полицайщина ! ЭТО ИХ УРОВЕНЬ !...

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Декларування – 2013: «Похід у народ»

29.04.2013, 16:49
3305
0
Автор

В рамках кампанії «Декларування-2013» фахівці сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПІ у м.Лисичанську спільно з добровільними помічниками, молодими волонтерами — учнями Лисичанського професійно-кулінарного ліцею та студентами Лисичанського гірничого технікуму провели у супермаркетах та магазинах великих торгівельних мереж ряд промо-акцій з метою інформування громадян про умови декларування доходів та майнового стану, а також термінів подання декларацій.

В ході акції податківці та волонтери вручали сувенірну продукцію з атрибутикою кампанії Декларування-2013 та роз’яснювали питання щодо декларування громадянами своїх доходів, можливості та випадки отримання податкової знижки, а також можливість подання декларації через Інтернет.

Аналогічні акції пройшли і у містах-супутниках Лисичанська-Новодружеську та Привіллі.

Відрадно, що громадяни, з якими провели агітаційні перемови волонтери, відреагували позитивно. Їм сподобався такий незвичайний спосіб привернути увагу до важливості та необхідності декларування доходів. Вони залюбки брали агітаційну продукцію та дякували волонтерів за корисну та своєчасну інформацію.

«Сьогодення вимагає від податківців уміння віднаходити приховані резерви сплати податків з доходів фізичних осіб. Тож такі креативні заходи, проведені під егідою державної податкової служби, дозволяють впевнитися, що застосовуючі нестандартні методи у роботі податкового просвітництва можна досягти більшого ефекту та кращого результату» — впевнена Людмила Величко, завідувач сектору взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ у м. Лисичанську

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ у м. Лисичанську
информация Лисичанского горсовета

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+