12+
14 мая
...
прогноз на 5 дней
21 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Інформація для осіб, що переміщуються з тимчасово окупованої території України, або районів проведення антитерористичної операції

26.02.2015 12:21
3284
0
Автор

   Лисичанський міський центр зайнятості повідомляє: згідно чинного законодавства особи, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції, мають право на отримання соціальних послуг та матеріального забезпечення на випадок безробіття, що надаються державною службою зайнятості, за місцем свого перебування на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509.

    Для реєстрації незайнятих громадян та надання статусу безробітного особи повинні надати: паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України, облікову картку платника податків, трудову книжку (цивільно-правовий договір чи документ, який підтверджує період зайнятості), а разі потреби також військовий квиток, диплом чи інший документ про освіту.

   Інваліди додатково подають копію довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією та у разі наявності — індивідуальну програму реабілітації.

   Випускники вищих та професійно-технічних закладів, які навчались за державним замовленням і звернулись до центру зайнятості протягом одного року з дня закінчення навчання, додатково подають направлення на роботу із відмовою підприємства в працевлаштуванні або довідку про надання можливості самостійного працевлаштування, а ті, що навчались на контрактній основі — довідку навчального закладу про підтвердження форми навчання.

    Військовослужбовці (крім військовослужбовців строкової служби), які звільнені із служби за станом здоров’я, у зв’язку із скороченням штатів або проведення організаційних заходів без права на пенсію, додатково подають військовий квиток, в якому зазначена дата взяття їх на облік у військовому комісаріаті відповідно до законодавства.

   Зареєстрована (взята на облік) внутрішньо переміщена особа, яка не має документів, необхідних для надання статусу безробітного, отримує статус безробітного без вимог, що застосовуються за звичайної процедури, відповідно до п. 4 ст. 7 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб».

   Зайняті особи мають право на отримання послуг з підбору роботи, інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг.

  Особи, що не мають паспорта та облікової картки платника податків, мають право на отримання   інформаційно-консультаційних послуг.

   У разі потреби в послугах центру зайнятості просимо звертатись до Лисичанського міського центру зайнятості за адресою: вул. Свердлова, буд. 273, час роботи з клієнтами: з понеділка по четвер — з 8 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв., п’ятниця — з 8 год. 00 хв. до 15 год. 00 хв., телефон: 7-08-71.

  Повідомляємо також, що за цією ж адресою: вул. Свердлова, буд. 273 в тому ж режимі працює переміщений з неконтрольованої території Первомайський міський центр зайнятості, контактний телефон центру — 7-01-81.

   Безробітні громадяни з числа внутрішньо переміщених осіб, допомога по безробіттю яким нарахована Слов’яносербським районним центром зайнятості, але не виплачена, можуть звернутись за відповідним виплатами до Лисичанського міського центру зайнятості, телефони для довідок: 7-05-45, 7-11-08."

  Директор Лисичанського міського центру зайнятості Тетяна Соколко
  Сообщает Лисичанский горсовет

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+