12+
05 марта
...
прогноз на 5 дней
3 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

У Лисичанську відбувся Міжнародний навчально-атестаційний семінар з Айкідо

22.09.2015 14:33
2923
0
Автор

    З 18 по 20 вересня в місті Лисичанськ, за підтримки Лисичанської МДЮСШ та Луганської обласної федерації Айкідо, відбувся міжнародний навчально-атестаційний семінар з Айкідо під керівництвом Стефана Бенедетті, 7 дан Айкідо Айкікай.

   Стефан Бенедетті є куратором напрямку Тамура-сенсея в країнах Європи та СНД, у тому числі й Української асоціації айкідо.

   Практикувати айкідо почав у 1966 році. До цього з 5 років займався дзюдо. У 1969 році отримав перший дан. Дев’ять років жив в Японії, де окрім бізнесу, займався вивченням айкідо. Два роки на півдні країни в горах займався у Нанака-сенсея, сім років вивчав Айкідо у Кобаясі-сенсея в Осаці. З 1984 року був особистим секретарем і перекладачем Тамура-сенсея (8 дан Айкікай). Сприяв підготовці і видання двох книг Тамура-сенсея. Написав «Книгу для початківців», що зробило його відомим не тільки в своїй країні, але і в світі. В даний час він живе в Барселоні (Іспанія).

   Навчався в школі у Екс-Ан-Провансі, там же закінчив школу і Університет. Другу вищу освіту отримав в Паризькому Університеті, де вивчав японську, китайську і індійську філософію, фонетику й історію релігії.

   Стефан Бенедетті дуже багато часу приділяє пропаганді айкідо, його унікальний досвід і володіння різними техніками допомагає айкідокам вирости духовно і знайти ще більше внутрішнього спокою і гармонії. Протягом року він проводить дуже багато семінарів в Європі, країнах СНД, Північній Африці. З 1992 року — щорічно — в Україні і Росії; з 1997 року — в Елісті. Осінній семінар з айкідо став традиційним для лисичан з 2008 року.

   Зазначимо, що семінар з айкідо був розрахований як на майстрів, на тих, хто вже навчається і бажає відточити свою майстерність, так і для тих, хто тільки вступив на шлях пізнання цього мистецтва, і тих, хто тільки планує познайомитися з айкідо.

   У семінарі брали участь айкідоки віком від 6 до 50 років з міст Києва, Харкова, Рубіжне, Краматорська, Артемівська, Дружківки, Слов’янська та Сєвєродонецька. Відвідати семінар змогли і юні учні Лисичанської спортивної школи: Артем Лещев, Тетяна Лопата, Олександр Сосюра, Микола Маслов, Родіон Бойченко, Демид Соснін і Захар Піший.

   Метою семінару було продовження традицій Айкідо — зустріч з майстром, закріплення базових технік та освоєння новацій, вивчення принципів і звичайно ж здача атестацій на чорні пояси. Ми можемо привітати наших земляків Олену Федак, Олексія Сивовола, Юрія Мангова зі здачею іспитів на 2 дан, Інну Лесько і Андрія Колтуна — зі здачею на 3-й дан.

   Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+