6+
24 февраля
...
доллар евро рубль РФ

У Лисичанському терцентрі відзначили день працівника соціальної сфери України

29.10.2015 16:33
2761
0
Автор

   28 жовтня в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбувся урочистий захід з нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери України. За простим словосполученням «соціальний працівник» ховається воістину ціле життя. Бути соціальним працівником - значить вміти любити, співпереживати. Це вміння бути не тільки виконавчим працівником, але й доглядальницею, помічником в домашніх справах, і просто близьким, рідним людиною для людей похилого віку. Такі люди працюють в Лисичанському територіальному центрі.

   Директор установи Тетяна Даниленко привітала співробітників з професійним святом, а кращі працівники були відзначені почесними грамотами.

   «Цей день - данина поваги вашій благородній праці. Володіючи високим почуттям відповідальності, ви віддаєте свою енергію і душевні сили, даруєте постійну увагу і турботу. Дякуємо за вашу доброту і увагу, за готовність розділити радість і печаль, прийти на допомогу в скрутну хвилину, за терпіння і дивовижну здатність до співчуття та співчуття »- зазначила Тетяна Іванівна. Багато теплих слів і подяк прозвучало на адресу соціальних працівників і від підопічних терцентру, які надіслали листи і листівки з побажанням на адресу Лисичанського терцентру.

   Приємним подарунком для винуватиці торжества стали музичні номери у виконанні артистів палацу культури ім. В. Леніна і колективу народного чоловічого вокального ансамблю «Обрій», які не тільки підняли настрій, але і подарували масу позитивних емоцій.

   Лисичанський територіальний центр

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

6+