12+
26 февраля
...
прогноз на 5 дней
2 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

У Лисичанську привітали працівників культури і майстрів народної творчості

10.11.2015 11:29
2529
0
Автор

   Щорічно, 9 листопада, в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури і майстрів народної творчості. Традиційно, в цей святковий день в центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю люди цієї самої святкової професії приймають поздоровлення від керівництва нашого міста.

   Секретар Лисичанської міської ради Михайло Власов відзначив вагомий внесок працівників культури Лисичанська у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність. «Адже культура - це основа будь-якої держави, суспільної моральності і духовного здоров\'я народу, і немає завдання складніше і серйозніше, ніж бути її провідником», - підкреслив Михайло Львович.

   Начальник відділу культури Лисичанської міської ради Людмила Ткаченко привітала всіх присутніх з професійним святом і побажала творчого натхнення, незгасного оптимізму, миру і добра. «У сфері культури працюють професіонали і подвижники, віддані улюбленій справі, щиро люблять вітчизняну культуру. Завдяки досвіду, знанням і таланту ви, шановні колеги, вносите неоціненний вклад у майбутнє нашої країни », - зазначила Людмила Вікторівна.

   В ході заходу за багаторічну активну творчу діяльність, високу виконавську майстерність, вагомий внесок у розвиток художньої самодіяльності міста та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народної творчості Грамотами виконкому Лисичанської міської ради були нагороджені кращі колективи міста: зразкова студія східного танцю «Атлантіс» ДК ім. В. М. Сосюри (керівник Ірина Гончарова), зразковий ансамбль бального танцю «Юнліс» ДК ім. В.І. Леніна (керівник Олександр Посошко), зразковий дитячий хореографічний колектив «Street dance» ДК ім. Н.К. Крупської (керівник Вікторія Ткаченко) і народний чоловічий вокальний ансамбль «Обрій» ДК ім. В.І. Леніна (керівник Борис Малишев).

   Також кращі працівники культури були нагороджені Грамотами управління культури, національності та релігій Луганської обласної військово-цивільної адміністрації і Подячними листами Лисичанської міської ради.

   У цей день музичні вітання присутнім дарували солісти, ансамблі та колективи, як учнів, так і викладачів дитячих музичних шкіл і дитячих шкіл мистецтв міста.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+