16+
27 января
...
прогноз на 5 дней
2 oC небольшой дождь
доллар евро рубль РФ

Засідання виконкому відбулося в Лисичанську

02.12.2015 12:26
2472
0
Автор

   1 грудня, в Лисичанському міській раді відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   У ході засідання члени виконкому розглянули проекти і затвердили рішення з питань про облік і розподілі житла та з опіки та піклування.

   Про стан справ на споживчому ринку міста доповів начальник управління економіки Олександр Некрасов. «На сьогоднішній день в місті сформована інфраструктура споживчого ринку товарів і послуг, яка налічує у своєму складі більше 900 об\'єктів і дозволяє забезпечити населення всіма видами продовольчих і промислових товарів, широким спектром побутових послуг», - зазначив Олександр Миколайович.

   Для ресурсного наповнення ринку продовольчих товарів та здійснення контролю цінової ситуації робиться ряд заходів, серед яких слід виділити організацію виїзної торгівлі плодоовочевою продукцією на території міста в період її масового надходження. Протягом +2015 року в місцях, відведених під організацію виїзної торгівлі, реалізовано понад 800 тонн овочів за цінами нижче ринкових на 10-20%. Тривають заходи, спрямовані на здійснення контролю за дотриманням суб\'єктами господарювання правил здійснення торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, а також на ліквідацію несанкціонованої торгівлі на території міста, - підкреслив Олександр Некрасов.

   Заслухавши інформацію начальника управління економіки виконавчий комітет Лисичанської міської ради вирішив залишити дане питання на контролі.

   Крім того, у зв\'язку з кадровими змінами рішенням членів виконкому міської ради внесено зміни до складу ряду міських комісій. Також затверджено план загальноміських заходів до Міжнародного дня волонтера, рішення про нагородження до Дня працівників прокуратури, Дню Збройних Сил України та Дню працівників місцевого самоврядування.

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+