12+
27 февраля
...
прогноз на 5 дней
3 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Проведення коледжного етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта»

24.12.2015 11:44
2682
0
Автор

   18 грудня 2015 року в коледжі була проведена олімпіада для студентів 4 курсу, спеціальності "Технологічна освіта" з фахових дисциплін, мета якої - виявити ерудованих студентів з питань змісту та завдань технологічної освіти в середній школі, розвивати здатність творчо застосовувати знання в області техніки в нестандартних ситуаціях.

   Олімпіада проводилась за двома турами. І тур – «Теоретичний» передбачав роботу студентів з тестовими завданнями з дисциплін "Основи нарисної геометрії, креслення", "Теорія і методика трудового навчання", "Технічна творчість учнів" та виконання завдань практичного характеру: визначали мету, тип уроку, дидактичні принципи, аналізували технологічний об\'єкт за критеріями.

   В ІІ «Практичному» турі студенти займались проектно-технологічною діяльністю – створювали проект за вимогами: складали технологічну картку, опис проекту, проводили міні-маркетингові дослідження та безпосередньо виготовляли спроектований виріб.

   Студенти спеціальності «Технологічна освіта» продемонстрували вміння відповідати точно і лаконічно на питання з основних фахових методик, виявили високий рівень сформованості трудових дій та вміння вирішувати техніко-технологічні завдання.

   Переможцем олімпіади серед юнаків з трудового навчання став Олендарь П., серед дівчат – Нестеренко О. Вони продемонстрували знання змісту, ідей і принципів побудови державного стандарту освітньої галузі «Технологія», сучасних систем, за якими побудована шкільна програма з трудового навчання, високий рівень сформованості трудових вмінь та навичок вирішувати різні техніко-технологічні завдання.

    У цілому олімпіада довела, що технологічна освіта формує технічно та технологічно освічену особистість, підготовлену до життя й активної діяльності в умовах сучасного високотехнологічного інформаційного суспільства.|

   Підготував Демченко П.Є.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+