12+
27 февраля
...
прогноз на 5 дней
2 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

За минулий тиждень у Лисичанську міську раду надійшло 110 звернень громадян

16.01.2016 14:36
2459
0
Автор

   За минулий тиждень у Лисичанську міську раду надійшло 110 звернень громадян, з яких 13 - в ході особистих прийомів, 12 - письмових звернень, 85 - дзвінки на Урядову гарячу лінію.

  Так, на Урядову гарячу лінію надходили дзвінки  з приводу невиплати соціальної допомоги одиноким матерям і при народженні дитини за січень 2016р.

  Відзначимо, що найбільш актуальними минулого тижня були питання комунального характеру, водопостачання і водовідведення, а також електропостачання та відсутність опалення.

   Крім того, продовжують надходити звернення, що стосуються соціального захисту, захисту прав споживачів, земельних відносин та оренди землі, створення секції настільного тенісу в одній зі шкіл міста.

   Також надійшла подяка міському голові м.Лисичанськ Сергію Шилін від мешканки нашого міста за сприяння у відновленні водопостачання в будинку за адресою її проживання.

   Усі звернення взяті на контроль і передані у відповідні служби та відділи на виконання. Порушень термінів розгляду звернень громадян немає, всі відповіді надаються вчасно.

   Відділ по роботі з листами та зверненнями громадян

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+