12+
24 октября
...
прогноз на 5 дней
5 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

У Сєвєродонецьку серйозно задумалися про реконструкцію аеропорту

16.01.2016 14:59
2511
0
Автор

   15 січня о ході прес-конференції в Кризовому медіа центрі «Сіверський Донець», генеральний директора ДП «Міжнародний аеропорт» Сєвєродонецьк »Фалалєєв Юрій Арнольдович розповів журналістам про перспективи відновлення роботи свого підприємства.

   Зокрема Фалалєєв повідомив, що на початку а 2015 року було прийнято рішення про передачі аеропорту у комунальну власність Луганської обласної ради, з тим, щоб у області з\'явилася можливість розпочати реконструкцію цього важливого для області об\'єкту.

   При цьому директор підприємства зазначив, що області аеропорт дістався в жалюгідному непрацюючому стані, тому для відновлення його працездатності, необхідно провести глобальну реконструкцію, після якої підприємство зможе здійснювати прийом повітряних суден масою більше 100 тонн, в числі який сучасні «Боїнги» і «Airbus» . Для здійснення цих планів, розглядається можливість побудови нової злітної смуги.

   Крім цього Фалалєєв вважає, що реконструкція Сєверодонецького аеропорту важлива і необхідна для області, так після бойових дій, на сході України не залишилося діючих аеропортів, а завдяки своєму вигідному розташуванню, Сєвєродонецький аеропорт, може стати повітряними воротами в світ для всього сходу країни. Також директор підприємства підкреслив важливість аеропорту для місцевого значення.

    «Основа розвитку регіону, і основа інвестиційної привабливості регіону, є транспортна інфраструктура. І такий об\'єкт транспорту як авіація, може дати багато. Досить згадати, як маленьке провінційне місто в Німеччині, в який прийшла авіакомпанія Люфтганза, став бізнес-центром всій Німеччині. Це Франкфурт на Майні », - зазначив Фалалєєв Юрій Арнольдович.

    За словами Фалалеева, сьогодні подані заявки на розробку і проведення передпроектних досліджень, на які з бюджету області знадобиться виділити близько 5 млн. Гривень. Причому сам проект реконструкції, обійдеться державі приблизно в 100 млн.гривень і на це піде приблизно в 12 місяців. Що ж стосується самої реконструкції аеропорту, то після завершення передпроектних і проектних робіт, для завершення робіт з відновлення, знадобиться приблизно два роки і приблизно 2 млрд. гривень.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+