12+
26 февраля
...
прогноз на 5 дней
2 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Купіна Анастасія здобула перемогу з науковою роботою «Формування комунікативної поведінки у дітей дошкільного віку засобами смарт-технологій»

25.01.2016 13:12
2747
0
Автор

    З метою пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів в університеті проводився І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.

   Студентка ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка», спеціальності «Дошкільна освіта» 4 курсу ОКР «молодший спеціаліст» Купіна Анастасія здобула перемогу з науковою роботою «Формування комунікативної поведінки у дітей дошкільного віку засобами смарт-технологій» (науковий керівник - Наталія Дмитрівна Аль-Хамадані).

    Ця робота була створена в рамках експериментального майданчика «Соціально-особистісний розвиток дитини раннього та дошкільного віку» на базі КДНЗ №8 «Світлячок» м. Лисичанськ і є одним із розділів парціальної програми соціально-особистісного розвитку дітей раннього та дошкільного віку «Обличчям до дитинства».

   Сучасні інтерактивні та мультимедійні засоби допомагають сором\'язливим малюкам сформувати навички комунікативної поведінки. Інтерактивна дошка значно розширює можливості вихователя щодо формування комунікативних навичок, оскільки педагог має можливість моделювати різні ситуації взаємодії та комунікації. Слід зазначити, що у практиці навчально-виховного процесу ці засоби тільки набувають поширення, тому методика організації комунікативних смарт-занять потребує теоретичного обґрунтування. Автор узагальнила результати науково-дослідної роботи в електронному посібнику «Формування комунікативної поведінки дошкільників засобами смарт-технологій».

    Рішенням конкурсної комісії ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» наукова робота студентки Купіної Анастасії рекомендується для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за науковою галуззю «Дошкільна освіта» у м. Глухів.

   Бажаємо здобути перемогу Всеукраїнського рівня!!!

     

   Інформацію підготувала : Н. Д. Аль -Хамадані

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+