12+
26 февраля
...
прогноз на 5 дней
1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

"Навчання для майбутнього"

03.02.2016 22:29
2444
0
Автор

   30 січня 2016 року закінчився тижневий тренінг за програмою Intel® "Навчання для майбутнього" за останньою версією для одинадцяти студентів третіх курсів спеціальностей «Фізичне виховання», «Початкова освіта», «Дошкільна освіта» та «Технологічна освіта».

    Тренерами цієї освітньої програми були викладачі коледжу Демченко П.Є. та Борисенко Л.І. Тренінг дав змогу майбутнім педагогам розвинути навички навчання, що базуються на навчальних потребах учнів, за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій та методу проектів.

   Учасники тренінгу обрали навчальні теми, в яких можна ефективно застосувати метод проектів, виходячи з навичок XXI століття та цілей предмету, керуючись освітніми державними стандартами. Тематична палітра проектів була найрізноманітнішою: від історії України, літературної і музичної творчої діяльності українського народу, знань про природу, українських народних ремесел до здоров\'язберігаючих технологій.

   Завершальним етапом тренінгу став захист власних творчих розробок на платформі офіційного сайту Intel® в Україні wiki.iteach.com.ua.

   Найяскравіші проекти представили студенти Шевцова Т., Ткачук Н. та Грідін В. Творчий проект Шевцової Тетяни за темою "Дерево міцне корінням, а людина - родом і народом" був присвячений вивченню сімейних традицій, що скріплюють сім\'ю, робить всіх її членів одним цілим та культурі українського народу, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями.

    Тож, з упевненістю можна сказати, що участь у програмі «Intel -Навчання для майбутнього» допомогла студентам оволодіти потужними інноваційними освітніми інструментами навчання, оскільки бути сьогодні інноваційним - значить не тільки брати на себе прораховані ризики, але й отримувати високі винагороди. Студенти відчули себе у ролі справжніх вчителів, навчилися створювати блоги, презентації, публікації, форми онлайн-опитування та інші навчальні матеріали з використанням хмарних технологій. Всі учасники тренінгу активно та завзято співпрацювали в групах та обговорювали ідеї використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі. Набутий досвід дав змогу студентам якісно організувати свою діяльність під час проходження педагогічної практики та підвищити інформаційно-комунікаційну компетентність майбутнього педагога.

Матеріл підготував   Демченко П.Є.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+