12+
26 февраля
...
прогноз на 5 дней
1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

«Активні громадяни»

30.10.2016 13:28
1717
0
Автор

   Лисичанський педагогічний коледж долучився до всесвітньої програми «Активні громадяни», яка має на меті сприяти соціальному розвитку, головною рушійною силою якого виступають самі громади. Мета програми – створити світ, у якому люди мають можливість мирно й ефективно взаємодіяти з іншими задля сталого розвитку1 своїх громад.

   Так, викладач Ляшенко К.І. була запрошена до участі у Національному навчальному візиті до м. Тернополя, організований за підтримки Британської ради, який відбувся протягом 20-24 жовтня 2016 р. Всього у заході взяло участь близько 30 учасників з різних куточків України.

   Під час зустрічі були проведені різноманітні, корисні та цікаві тренінги та семінари-практикуми щодо принципів партнерської взаємодії, моніторингу та оцінки прогресу й розвитку партнерів та учасників, а також методів фасилітації. Також організатори візиту надали прекрасну можливість познайомитися з культурними та історичними пам\'ятками міста та області, дізнатися про найактивніші громадські організації, були проведені ділові зустрічі з мерією та ОДА Тернополя, з метою інформування учасників про діяльність громадських організацій, наладження партнерства з владою мста.

  Результатом візиту стало надання практичної платформи для створення проекту соціальної дії, що настане наступним кроком вирішенні професійних завдань викладачів коледжу. Адже програма «Активні громадяни» готує фасилітаторів, які є потенційними агентами змін у своїх громадах.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+