12+
05 марта
...
прогноз на 5 дней
3 oC небольшой дождь
доллар евро рубль РФ

«Шлях до Європи – знання англійської мови як мови міжнародного спілкування»

24.02.2016 17:01
2402
0
Автор

   19 лютого 2016 року на базі Комунального закладу «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 18» відбувся семінар-практикум для вчителів англійської мови «Шлях до Європи – знання англійської мови як мови міжнародного спілкування». У роботі цього заходу взяла участь Сєдих В. П.– завідувач Центру мов ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», яка ознайомила присутніх педагогів ЗОШ м. Лисичанськ з реалізацією Національної програми вивчення та популяризації іноземних мов у пріоритеті реформування галузі освіти та Указу Президента України №641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» шляхом низки заходів у Лисичанському педагогічному коледжі.

   Під час виступу завідувач окреслила напрямки діяльності Центру мов як платформи успішної реалізації заходів з популяризації вивчення англійської мови з створенням громадської організації GoGlobal, яка поставила собі за мету забезпечити обмін ідеями й підвищити рівень співпраці між Україною та світом, а також переорієнтувати інформаційний простір у англомовний у всіх сферах діяльності.

   Сєдих В. П. продемонструвала особливості застосування новітніх SMART-технологій (вебінарів, блогів, створення інтернет-проектів, використання інтерактивної дошки) в асинхронному та он-лайн режимах у процесі викладання іноземних мов у педагогічному коледжі, адже все більше входять у практику навчання інноваційні методи, які допомагають формуванню комунікативного ядра та основоположних навичок іншомовного спілкування.

   Програма семінару включала також відкритий урок, засідання клубу комунікативного спрямування «Let\'s speak English», методичну діяльність щодо створення та впровадження вчительського блогу в навчально-виховний процес. В.П. Сєдих

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+