12+
27 февраля
...
прогноз на 5 дней
2 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

На рушнику хай доля квітне...

04.04.2016 18:22
1900
0
Автор

   Рушник... Як багато значить для нас це слово.

   В Лисичанській загальноосвітній школі № 18 пройшло свято Рушника, яке поєднало серця учнів та вчителів шкіл № 18, № 3 та студентів і викладачів Лисичанського нафтохімічного технікуму. Це справжнє сімейне свято відбувалось у просторій залі, святково прикрашеній найкращими рушниками, вишиванками, оберегами, що зберігаються у наших сім’ях.

   Український рушник можна порівняти з піснею, витканою чи вишитою на полотні, тому під час заходу лунали пісні, вірші, гуморески, інсценувалися українські обряди, запалювали своєю енергією українські танці.

   Рушник... Він пройшов крізь віки і нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до своїх дітей, до всіх, хто не черствіє душею, він щедро простелений близьким і друзям, гостям.

   У світі без миру, дружби і взаєморозуміння не прожити. Це повинен розуміти кожен і йти з цією думкою по життю. Саме тому наприкінці свята всі присутні об’єдналися в рушникове коло, яке буде оберегом всім.

   Не забувайте наших народних звичаїв та традицій. Недарма у кожній українській оселі, багатій чи бідній, з давніх давен і по сьогоднішній час палахкотять багатством кольорів рушники. «Хата без рушника, — казали в народі — що родина без дітей».

   Відділ освіти Лисичанської міської ради

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+