12+
27 февраля
...
прогноз на 5 дней
2 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Навчаємо дітей безпеці дорожнього руху

26.04.2016 18:07
2058
0
Автор

   В рамках Тижня безпеки, який проходив з 18 по 22 квітня, в дошкільному навчальному закладі «Росинка» був проведений цілий комплекс заходів для ознайомлення дітей з правилами дорожнього руху.

   Для дітей було організовано проведення тематичних занять, читання художньої літератури, різноманітні тренінги тощо.

   Але найбільше задоволення отримали малюки під час розваги та тренінгу за участю співробітників дорожньо-патрульної служби.

   20 квітня співробітники ДПС організували для дітей середнього та старшого дошкільного віку тренінг «Перейдемо вулицю», під час якого в реальних умовах, на перехресті вулиць Гвардійської та Менделєєва, ознайомили дітей з роботою регулювальника, вчили переходити дорогу, виконуючи його сигнали.

   Адміністрація ДНЗ «Росинка» висловлює щиру подяку керівництву та співробітникам взводу роти ДПС РДПС, підпорядкованому ГУНП в Луганській області Несмашному Артуру Івановичу, Сухорукову Олександру Георгієвичу, Попову Віктору Олеговичу, Разінкіну Олексію Сергійовичу за участь у навчанні дітей правилам дорожнього руху. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю у вихованні підростаючого покоління.

   Відділ освіти Лисичанської міської ради

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+