12+
26 февраля
...
прогноз на 5 дней
1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

День цивільного захисту

31.05.2016 17:13
2001
0
Автор

   Відповідно з "Планом основних заходів підготовки цивільного захисту навчального закладу на 2016 рік", 26 травня 2016 року у період з 14.00 до 16.00 у коледжі було проведено День цивільного захисту та безпеки життєдіяльності та об\'єктового тренування. Метою заходу було забезпечення високої готовності учасників навчально-виховного процесу до дії у надзвичайних ситуаціях, вдосконалення процесу підготовки студентів з предметів «Основи захисту Вітчизни», «Безпека життєдіяльності», «Основи медичних знань», а також досягнення узгодження в роботі керівного складу, командно-начальницького і особистого складу формувань, педагогічного складу, студентів і навчального закладу як об\'єкта цивільного захисту в цілому щодо виконання заходів запобігання і реагування на НС техногенного та природного характеру.

   Основними завданнями Дня цивільного захисту та безпеки життєдіяльності були:

- навчання щодо практичного прийняття найбільш доцільних рішень згідно обстановки, яка склалася;

- вміння своєчасно доводити завдання до виконавців і здійснювати контроль за його виконанням;

- розвиток вмінь, навичок грамотно та чітко діяти у різних НС щодо захисту здоров\'я та життя;

- удосконалення теоретичних знань і практичних навичок щодо захисту від наслідків НС;

- тренування щодо виконання нормативів з використання засобів індивідуального захисту;

- формування та розвиток високих морально-психологічних якостей: мужності, витримки, ініціативи і кмітливості, взаємовиручки під час небезпеки.

   Протягом дня студенти мали змогу переглянути відеоматеріал про роботу підрозділів МЧС; виставкою-оглядом навчально-методичного забезпечення з предметів «Основи захисту Вітчизни», «Безпека життєдіяльності», «Основи медичних знань» у медіа-центрі коледжу, практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри.

   О 14.00 за сигналом ЦЗ «Увага всім!» проведено навчальну евакуацію особового складу коледжу. Евакуація пройшла організовано, спокійно але динамічно і швидко. Всі учасники навчально-виховного процесу, учасники тренування дотримувалися правил безпечної поведінки. Загальний час евакуації склав 2 хвилини, що є гарним показником. Кожна група склала рапорт про готовність до проведення навчань.

   Наступним етапом заходу став конкурс стройової підготовки за участю невоєнізованих формувань груп 1-АФ та 2-АФ. Команди продемонстрували стройові прийоми, елементи шикування, організованість та злагодженість у виконанні рухів.

   В рамках Дня цивільного захисту та безпеки життєдіяльності доцільним став тренінг-практикум «Надання першої допомоги» за участю волонтерів обласної організації Товариства Червоного Хреста України. Волонтери розповідали та наочно демонстрували правильність накладання різноманітних видів джгутів, пов\'язок, послідовність надання першої допомоги при інсульті, епілепсії та інфаркті міокарду.

   Особливу значимість для студентів мали практичні навчання, а саме проведення комбінованої естафети «Подолання смуги перешкод з надіванням протигазів, перенесенням потерпілих та надання першої допомоги потерпілим» з елементами виконання нормативів, контрольних завдань за програмою "Цивільний захист" та ввідну хімічну небезпеку.

   Всі учасники продемонстрували готовність діяти у надзвичайних ситуаціях, надавати першу допомогу потерпілому, транспортувати потерпілого, здатність діяти у зоні хімічного зараження.

   Найкращими у огляді-конкурсі невоєнізованих формувань стали юнаки групи 2-АФ, а у огляді – конкурсі санітарних дружин гарні результати показали дівчата груп 2-АФ, 1-АШ, 1-БШ.

   День цивільного захисту та безпеки життєдіяльності під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+