16+
16 января
...
прогноз на 5 дней
-9 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

1 вересня 2016 студентській спільноті було презентовано Workshop «Я - майбутній профі», присвячений Дню Знань.

05.09.2016 13:50
1706
0
Автор

  Студентів всіх курсів було об\'єднано за спеціальностями. Фасилітаторами Воркшопу спеціальності «Початкова освіта» стала викладач педагогічних дисциплін Ляшенко К.І., «Дошкільна освіта» - викладач предметів дошкільного циклу Аль-Хамадані Н.Д. , «Середня освіта (технологічна освіта)» - викладач загальнотехнічних дисциплін Демченко П.Є., «Журналістика» - викладач філологічних дисциплін Севастянова О.А., «Середня освіта (фізичне виховання)» - викладач фізичного виховання Борисенко Л.Л. Воркшоп пройшов у атмосфері творчого спілкування під девізом «Я - майбутній профі». Молоді було презентовано історії своєї спеціальності, значення роботи вчителя, професійні компетентності, навички XXI століття.

   Студенти продемонстрували уміння перетворити творчий задум автора на матеріальний продукт, аналізуючи результати своєї діяльності. Так, наприклад, студенти, як майбутні фахівці з видавничої справи та редагування, прийшли до висновку, що журналіст - це високоосвічена особистість, його діяльність базується на базі глибоких знань національної та світової культури, економічних потреб, особистих досягнень в інформаційній діяльності, вмінні формувати світовий інформаційний простір та швидко адаптуватися до змін і розвитку в соціально-культурній сфері.

   Студенти старших курсів зацікавили першокурсників ідеєю реалізувати свої здібності у практичній діяльності видавництв, редакцій газет, журналів, радіо, телебачення, прес-центрів, прес-служб, інших структурах, що здійснюють свою діяльність в інформаційному просторі. Активно залучилися першокурсники і до інтерв\'ю. А студенти спеціальності «Початкова освіта» впевнилися, що ключова роль у вирішенні пріоритетного завдання сучасної і майбутньої державної політики в галузі освіти — поліпшення якості надання послуг — належить саме Вчителю, Вчителю-творцю, який спроможний вибудувати індивідуальну модель роботи з кожним учнем, розвинути його загальні здібності, здатність пристосуватися до динамічних умов соціального і професійного життя.

   Шановні студенти, зі святом Вас! Будьте мобільними, допитливими, розумними, адже немає сили могутнішої, ніж знання: людина, озброєна знаннями, - непереможна. Оволодіваючи азами наук, розкриваючи секрети обраних професій, завжди спирайтеся на ідею національної єдності.

   ЛПК - домінанта наукового та освітнього процесу. Пишайтеся своєю професією та станьте справжнім ПРОФІ.

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+