12+
12 апреля
...
прогноз на 5 дней
7 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Monobank [CPS, API] UA

Последние отзывы

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Відбулась настановча конференція

26.01.2017 14:24
1328
0
Автор

   24 січня 2017 р. у коледжі відбулась настановча конференція з педагогічної практики «Пробні уроки» для студентів 3-х курсів спеціальностей «Початкова освіта», «Технологічна освіта», «Фізичне виховання» ОКР «молодший спеціаліст».

   На конференції були присутні завідувач НВП Ігнатуша А.Л. та методисти з практики. Завідувач НВП представила студентам першочергові завдання практики: забезпечення практичного пізнання студентом закономірностей професійної діяльності та оволодіння способами організації, вміння вирішувати конкретні методичні завдання відповідно до умов педагогічного процесу; виховання у студентів потреби систематично поповнювати свої знання і творчо застосовувати їх на практиці.

   Методисти з практичної підготовки Крилова М.О., Крошка С.А., Демченко П.Є. познайомили студентів з метою практики, яка полягає у виробленні і вдосконаленні практичних вмінь і навичок, які необхідні майбутньому вчителю при організації навчально-виховної роботи з дітьми; завданням практики – підготувати практикантів до проведення різних типів уроків та позакласних занять з окремих методик; видами діяльності при проходження практики. Також, було акцентовано увагу на обов\'язки студента-практиканта під час проходження практики.

   Для студентів були представлені зразки оформлення документації, вимоги до написання конспекту-уроку та його аналізу. Методистами було зазначено шкалу оцінювання знань та практичних умінь студентів.

   Під час конференції методисти додали додаткову інформацію про адресу блога «Сучасний урок», на якому студенти зможуть детально ознайомитися з інформацією про педагогічну практику; графіки консультацій з практики, а старости познайомили студентів груп з графіком пробних уроків.

   Студентам-практикантам бажаємо успіхів і відмінних результатів!

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+