12+
24 марта
...
прогноз на 5 дней
13 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Проектна технологія як розвиток критичного мислення»

13.02.2017, 14:47
1393
0
Автор

0 лютого 2017 року у Лисичанському педагогічному коледжі на базі Центру мов відбувся семінар «Проектна технологія як розвиток критичного мислення», який був присвячений завершенню Року англійської мови в Україні.

Завідувач Центру мов Бахмет М. Ю. відкрила семінар доповіддю про підсумки Року англійської мови в Україні, у якій висвітлила результати роботи викладачів іноземної філології за зазначений період.

На семінарі студенти 3-го курсу представили підсумки розмовної практики з проектом "Travelling of our students in London". Жива англійська мова заполонила аудиторію діалогами на теми: «У аеропорті», «Розмова з перехожим», «В готелі», «У ресторані», «Екскурсія Лондоном».

Жалдакова Ю. В., викладач німецької мови, представила досвід роботи викладачів іноземних мов у виступі «Використання можливостей інтернет-платформ як ефективного засобу підготовки майбутніх фахівців».

До участі у семінарі долучилися і вчителі англійської мови загальноосвітніх шкіл м. Лисичанська.

Щербань О. С., вчитель англійської мови Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12, висвітлила у своєму виступі особливості використання проектної технології у вивченні англійської мови та продемонструвала приклади учнівських проектів.

Мельникова М. М., вчитель англійської мови Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, розповіла про важливість і специфіку розвитку усного мовлення на уроках англійської мови у початковій школі, поділилась власним досвідом і формами роботи, які використовує під час навчання.

Студенти Лисичанського педагогічного коледжу ознайомили присутніх з власними проектами.

Степаненко О., студентка 3-го курсу групи А спеціальності «Початкова освіта», представила свій проект «Ukraine. Country of wonders.» («Україна. Країна чудес.»), у якому були представлені такі розділи: загальні відомості про Україну, подорож містами України, сім чудес України, особливості національної кухні, Україна очима європейців (стереотипи про Україну), останні події в Україні.

Панкова Л., студентка 1-го курсу групи А спеціальності «Початкова освіта», продемонструвала свій проект у вигляді електронного підручника «Life in England» («Життя в Англії»), у якому висвітлені культурні та історичні особливості Британії: історія Англії, королівська родина, визначні пам\'ятки Англії, освіта, відомі науковці, характерні риси життя в Англії, здобутки літератури, музики, кінематографу, спорту, свята та традиції, особливості харчування. Особливість підручника полягає в тому, що він також містить завдання для самоконтролю.

Завершився семінар виконанням гімну України англійською мовою.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+